„Talsi/Krauzers” spēles pagarinājumā pārspēj FK „Bauska”

„Talsi/Krauzers” spēles pagarinājumā pārspēj FK „Bauska”

        Šim mačam vairāk gatavi bija „Talsi/Krauzers” florbolisti, kas jau mača pirmajās sekundēs divas reizes „apzaga” pretinieku komandas pieredzējušos spēlētājus. Pirmo iespēju neizmantoja Krišs Treimanis, bet jau savā pirmajā uznācienā uz laukuma mača 53.sekundē precīzs bija Jānis Ragovskis 1:0. FK „Bauska” perioda vidū, aizturētā soda laikā, spēlējot sešiem pret pieci, izspēlēja līdz brīvam metienam un viens no Bauskas līderiem Ģirts Laugalis bija nekļūdīgs. Minūti vēlāk ar augsti paceltu nūju tika novērst pretinieka izgājiens pret Talsu vārtsargu Kārli Švampi, par ko tika nozīmēts soda metiens jeb „bullītis”. Uz soda metienu „Talsi/Krauzers” veica taktisko maiņu un vārtos stājās Markuss Plūdums, kurš lieliski tika galā ar pretinieka metienu. Tālāk komandai jāaizstāvas mazākumā, kura laikā Andris Blumbahs nopelna vēl vienu noraidījumu. Izturam mazākumu pieci pret trīs, bet nenosargājam četratā- Valdis Vāvers 1:2. Tālāk divas iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā „Talsi/Krauzers” komandai un vienu no tām perioda izskaņā izmanto Jānis Ragovskis -2:2.
Otrajā periodā „Talsi/Krauzers” gandrīz lielāko daļu pavada spēlējot skaitliskajā mazākumā, bet mūsējo vārti paliek neieņemti, turklāt skaitliskajā mazākumā vārtus no Alberta Jēkabsona piespēles gūst Deivids Barkovskis- 3:2.
Kas neizdevās otrajā trešdaļā, pretiniekiem izdevās trešajā, piektajā minūtē realizējot skaitlisko vairākumu- 3:3. Šajā noraidījumiem bagātajā spēlē, savu iespēju vairākumā izmanto arī talsinieki un no Jāņa Ragovska piespēles, vārtus gūst Andris Blumbahs, atjaunot vadību- 4:3. Tālāk gan viss nevedās pēc plāna un divus vārtus gūst FK „Bauska”, panākot 5:4, kad līdz spēles beigām atlikušas sešas minūtes. Minūti pirms trešā perioda beigām, ar sodu tiek apturēts talsinieku pretuzbrukums, ar situāciju mierā nav pretinieku komandas kapteinis, kurš protestē tik ilgi, kamēr tiesnesis liek pievienoties jau noraidītajam spēlētājam un „Talsi/Krauzers” tiek dota iespēja spēlēt pieciem pret trim. Lieliska iespēja gūt vārtus ir Jānim Ragovskim no Kriša Treimaņa piespēles, bet situācija paliek neizmantota, bet par grūšanu mugurā tiek nozīmēta izspēle tuvu pretinieku vārtiem. Nekļūdīgs no Mārtiņa Lapsiņa piespēles ir Andris Blumbahs- izlīdzinot rezultātu- 5:5. Četras sekundes pēc vārtu guvuma, kārtējo noraidījumu nopelna pretinieku komanda, kas dod iespēju Talsiem līdz pamatlaika beigām spēlēt pieciem pret trim, bet iespēja paliek neizmantota. Vēl perioda beigās Krišs Treimanis un Valdis Vāvers apmainās grūdieniem par ko abi tiek noraidīti uz piecām minūtēm. Seko mača pagarinājums ar talsinieku spēli vairākumā četriem pret trim. Piesardzīgi, bet līdz brīvam metienam tiek Mārtiņš Lapsiņš, kurš no Andra Blumbaha piespēles panāk uzvaru- 6:5.
Par mača labākajiem spēlētājiem un balvas no SIA „Ice Berry” saņēma Jānis Ragovskis ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli un Ģirts Laugalis, kuram 1+1. Nākošās spēles „Talsi/Krauzers” aizvadīs izbraukumā pret „Valmiera/VIA” un „Pārgauju”, bet savus līdzjutējus gaidīs 24.oktobrī 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts