Talsi/Krauzers no Vidzemes tūres atgriežas ar uzvaru un zaudējumu.

Talsi/Krauzers no Vidzemes tūres atgriežas ar uzvaru un zaudējumu.

Pagājušās nedēļas nogalē „Talsi/Krauzers” florbolisti devās Vidzemes tūrē, kur aizvadīja kārtējās „Elvi Virslīgas” spēles ar „Valmiera/VIA” un SK „Pārgauja”.
Pret „Valmiera/VIA” spēle iesākās rezultatīvi abu komandu izpildījumā, jau spēles sestajā minūtē 2:2, mūsējiem precīzs Ģirts Šķuburs, bet otro vārtu guvumā valmierieši bumbiņu raidīja savos vārtos. Perioda vidū precīzs Adrians Muzikants Spēlmanis, pielabojot Ģirta Šķubura metienu, bet jau minūti vēlāk viens pret vienu ar „Talsi/Krauzers” vārtsargu nonāk Mārtiņš Broka panākot 3:3. Otrais periods neveiksmīgs talsiniekiem, vispirms ar negaidītu metienu no apmales Kārli Švampi pārspēj pretinieks, bet perioda beigās skaitlisko vairākumu realizē Latvijas izlases aizsargu pāris Ivo Balodis no Aigara Belasova piespēles- 3:5. Trešajā periodā „Talsi/Krauzers” presē pretinieku pa visu laukumu jau no pirmās minūtes, nereti iekrītot uz valmieriešu pretuzbrukumiem, un perioda sākumā arī nopelnīts soda metiens uz „Talsi/Krauzers” vārtiem. Ar soda metienu lieliski tiek galā Kārlis Švampe un perioda vidū tiek panākts arī mača lūzums. Vispirms skaitlisko vairākumu realizē Alberts Jēkabsons, bet pēc tam līdz tukšiem vārtiem izspēlē uzbrucēju trio Šķuburs-Lapsiņš-Ragovskis panākot 5:5. Diemžēl trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām, kļūda uzbrukuma iesākumā, un „Valmiera/VIA” spēlējošais treneris Aigars Belasovs gūst savai komandai uzvaras vārtus. Pēdējā minūtē jau „ejot uz pilnu banku” uzbrukumā aizraujas talsinieki un valmierieši gūst vēl vienus vārtus- 7:5.
Sērot nav laika, jo jau nākamajā dienā spēle pret SK „Pārgauja”. Mazliet bažīgu dara pretinieku mazais laukums un fakts, ka šajā zālē, pēdējos reizi ar paceltām galvām iznācām 2011.gadā, bet pēc tam vienmēr piedzīvoti smagi zaudējumi. Labā ziņa ir, ka visas spēles sākas ar 0:0! Tieši talsinieki izskatās vairāk noskaņojušies spēlei un pirmo periodu sāk ļoti apņēmīgi. Pie pirmā punkta Virslīgā tiek Talsu novada sporta skolas audzēkņi Reinis Jākobsons, asistējot Jānim Šķutānam, un Toms Krūze, gūstot savus pirmos vārtus. Vēl vārtu guvumi Mārtiņam Lapsiņam un divi vārti Krišam Treimanim, periodu noslēdzot ar 5:1. Kā jau Stalbē- nekas nav beidzies, kamēr nav beidzies, un otrais periods talsiniekiem nāk kā augsta duša, zaudējot trīs vārtus. Daudz labas izdevības radās arī talseniekiem, īpaši spēlējot skaitliskajā mazākumā, bet pretinieku vārtsargs palika nepārspēts- 5:4!
Neskatoties uz to, ka pretiniekiīpaši rupji spēlēja pret „Talsi/Krauzers” uzbrucēju Mārtiņu Lapsiņu, tieši viņš trešā perioda sākumā izvirza vadībā talsiniekus- 6:4. Ar atkārtotiem metieniem pie panākuma tiek SK „Pārgauja” uzbrucējs Olafs Zvīnis, bet ātri divu vārtu pārsvaru atjauno Ģirts Šķuburs ātri realizējot soda izspēli, kamēr pretinieki veica spēlētāju nomaiņu. Perioda vidū trešos vārtus jeb „hattrick” gūst Krišs Treimanis. Spēles izskaņā vēl vienus vārtus „Pārgauja” atgūst- 8:6. Spēles beigās kārtējo reizi pretinieks nospēlē rupji pret Mārtiņu Lapsiņu par ko izceļas neliela plūkšanās un sarkanās kartītes sev priekšā ierauga gan „Pārgaujas” komandas spēlētājs, gan Krišs Treimanis. Vēltrīs sekundes pirms cīņas beigām, skaistu punktu spēlei pieliek Deivids Barkovskis, realizējot skaistu Jāņa Ragovska piespēli. 9:6! Par mača labāko spēlētāju talsinieku rindās atzīts vārtsargs Markuss Plūdums, kurš atvairīja 31 no 37 pretinieku metieniem.

Treneris M. Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts