„Talsi/Krauzers” labo rekordus

„Talsi/Krauzers” labo rekordus

Talsu Virslīgas florbolistiem vienā nedēļas nogalē izdevies labot gan rekordu, gan antirekordu, proti, sestdien, izcīnot sezonas lielāko uzvaru ar 10:4 sagraujot „Ķekavas Buldogus”, bet svētdien piedzīvojot sagrāvi ar 3:10 pret Stalbes „Pārgauju”.

Papildus turnīram, kurā piedalās četras komandas, kuras neiekļuva izslēgšanas turnīrā, principā ir divi uzdevumi – noskaidrot vājāko komandu, kurai jādodas spēlēt ar 1.līgas uzvarētāju par vietu augstākajā līgā 2016./2017.gada florbola sezonā un dot papildus spēļu praksi komandām. Ar pirmo uzdevumu „Talsi/Krauzers” tika galā lieliski, jo, uzvarot „Ķekavas Buldogus”, pārsvars turnīra tabulā pār ķekavniekiem jau sasniedz 13 punktus, un izkrišana mums vairs nedraud. Spēle pret „Ķekavas Buldogu” paliks atmiņā diviem talsiniekiem, jo pie pirmajiem vārtiem Virslīgā tika 17 gadus jaunais aizsargs Rūdis Laizāns, bet jau pie simtā punktā Virslīgā tika tikai 18 gadus vecais uzbrucējs Krišs Treimanis.

Mazliet eiforijā par sestdienas spēli uz spēli svētdien pret Stalbes „Pārgauju” ieradās talsinieki un kā jau tādās reizēs gādās – samaksāja pilnu cenu. Spēlei tika izveidoti jauni virknējumi, pietuvināti tiem kādos spēlēsim izšķirošajos junioru čempionāta mačos. Pirmā trešdaļa talsiniekiem vēl noslēdzās pozitīvi, pēc Sanda Bērziņa un Kriša Treimaņa vārtu guvumiem, atrodoties vadībā ar 2:1. Bet otrajā un trešajā trešdaļā tika piedzīvots apkaunojošs zaudējums ar 1:9, kas kopumā lika mums aizvadīt sezonas sliktāko spēli. Atliek vien atvainoties līdzjutējiem un „likt aiz auss”, ka katra spēle sākas ar 0:0 un katrā spēlē sevi jāpierāda no sākuma.

Nākošās trīs spēles „Talsi/Krauzers” aizvadīs izbraukumā, bet sezonas pēdējo mājas spēli aizvadīs 12. martā pret „Bausku”.

Treneris Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts