Talsi/Krauzers izbraukuma spēlēs piekāpjas “Ķekavas Bulldogiem”, bet revanšējās Stalbes “Pārgaujai” par zaudējumu mājās!

Talsi/Krauzers izbraukuma spēlēs piekāpjas “Ķekavas Bulldogiem”, bet revanšējās Stalbes “Pārgaujai” par zaudējumu mājās!

Piektdien “Talsi/Krauzers viesojās Ķekavā, lai jau ceturto reizi šajā sezonā tiktos ar ķekavniekiem. Visās līdzšinējās spēlēs talsinieki bijuši pārāki pār ķekavniekiem, un, iespējams, mūsu puišiem piezagās pārlieka pašpārliecinātība, par ko dabūjām samaksāt pēc pilnas programmas. Jau pirmajā minūtē pretinieks atklāja rezultātu, aizsargiem nespējot nosegt savu vārtu priekšu pēc atkārtota metiena. Mirkli vēlāk Deivids Barkovskis mazākumā guva vieglus vārtus, panākot 2:1, bet perioda vidū mājinieki panāca 2:1. Buldogi pamatīgi ieskrējās otrajā periodā, kad perioda vidū rezultāts jau bija Talsiem nelabvēlīgs 1:6.
Minūtes pārtraukums atvēsināja talsinieku prātus un izdevās sakārtot otro spēles daļu. Diemžēl izlietu ūdeni nesasmelsi un spēlē piedzīvots zaudējums ar 5:8. Par spēles labāko mūsējo rindās tika atzīts vārtsargs Markuss Plūdums, rezultatīvākie mūsu rindās Jānis Ragovskis ar trim vārtu guvumiem, Deivids Barkovskis ar diviem vārtiem un Mārtiņš Lapsiņš ar divām rezultatīvām piespēlēm.
Svētdien “Talsi/Krauzers” devās uz Stalbi, lai revanšētos “Pārgaujai” par zaudējumu 3:10 savu skatītāju priekšā abu komandu pēdējā tikšanās reizē. Kopā komandas šajā sezonā bija tikušās trīs reizes no kurām divas reizes ar 9:6 un 7:6, pārāki bija”Talsi/Krauzers”.
“Pārgauja” ir kā vieni no pēdējiem, kas savas mājas spēles aizvada uz mazā laukumu, un šīs spēles tradicionāli ir ļoti rezultatīvas. Arī šoreiz komandas nelika līdzjutējiem vilties un jau pirmajā periodā septiņi vārtu guvumi, vadībā atrodoties”Talsi/Krauzers” florbolistiem ar 4:3. Izšķirošo izrāvienu mūsējie izdarīja otrajā periodā, gūstot vēl četrus vārtus, kamēr pretiniekam tikai divi vārtu guvumi. Trešajā trešdaļā “Talsi/Krauzers” vairāk turēja bumbiņu, lai “dedzinātu” laiku, bet pretinieks
meta pa vārtiem pie katras izdevības. Lai vai kā, arī trešajā trešdaļā bijām pārāki ar 2:1, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 10:5. Par mača atslēgu kļuva lieliskā spēle mazākumā, izturot piecus mazākumus, un vienus vārtus Krišam Treimanim gūstot tieši mazākumā. Labākā spēlētāja balvu saņēma Kārlis Švampe, kurš atvairīja 27 no 32 pretinieku metieniem, kā arī soda metienu spēles laikā. Rezultatīvākais mūsu rindās Jānis Škutāns, kurš pirmo reizi šajā sezonā uzņēmās komandas kapteiņa funkcijas un guva gandrīz pusi no saviem sezonas rezultivitātes punktiem- 2+3.Sezonas pēdējo spēli “Talsi/Krauzers” aizvadīs savu skatītāju priekšā 12.martā 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta hallē.

Biedrības “Florbola klubs “Talsi”
Valdes priekšsēdētājs
Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts