Talsi draudzības spēlē pieveic Kazahstānas vienaudžus

Talsi draudzības spēlē pieveic Kazahstānas vienaudžus

Sestdien, 17. oktobrī Talsu basketbolisti, kuri dzimuši 2000. gadā, aizvadīja draudzības spēli ar kazahu vienaudžiem, kuri patreiz, Kandavā, gatavojas Eiropas jaunatnes basketbola līgas sacensībām otrajā līgā. Šeit atkal rodas mūžīgais jautājums, kāpēc mazā Kandava var nodrošināt šādas nometnes, bet pie mums Talsos uz nometnēm nebrauc neviens un nevienā sporta veidā…

Runājot par spēli, ļoti interesantā spēlē, kurā vadības groži bija gan vienas, gan otras komandas rokās, uzvaru izcīnīja mūsu sportisti – 85:80. Rezultatīvākie mūsējiem bija R. Pūliņš, D. Talents un E. Gūtmanis, tiesa, jāuzteic visi spēlētāji, jo katrs ielika savu artavu panākumā.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts