Svētki Talsu ledus hallē aizvadīti sportiskā gaisotnē

Svētki Talsu ledus hallē aizvadīti sportiskā gaisotnē

Pirms mūsu valsts svētkiem — 16. novembrī Talsu ledus hallē notika Mārtiņdienas turnīrs visjaunākajiem hokejistiem U—9 vecuma grupā, kas vienlaikus tika veltīts Latvijas 101. dzimšanas dienai.

Turnīrā piedalījās četras komandas. Ledus laukumā savstarpēji sacentās HK «Tukums», «Mārupes HS», «Baltijas Vilnis» (Rīga) un mājinieki — «Talsu NSS/THK» komandas. Spēles bija interesantas, jo mazie hokejisti laukumā cīnījās no sirds, nebija nekādu rupjību, bet gan emocijām bagātas spēles, un hallē valdīja svētku atmosfēra. Katrai komandai bija līdzjutēju pulciņš, kas atbalstīja savējos gan ar plakātiem un karogiem, gan aplausiem. Vēlāk, aprunājoties ar mārupiešu līdzjutējiem, biju patīkami pārsteigts, ka viņi uzslavēja sacensību norisi un pašu halli par to, ka šeit valda laba gaisotne un labestīga aura, kas citās hallēs nav novērojama. Tāpat viņi uzteica mūsu jauno tiesnešu darbību un kafejnīcu, kurā bērni var papusdienot, bet vecāki — padzert kafiju un savā starpā pārspriest spēli.

Šāds turnīrs U—9 vecuma grupas hokejistiem šajā sezonā bija pirmais, un daudzi jaunie hokejisti pirmo reizi spēlēja īstā hokeja laukumā. Līdz ar to jauno spēlētāju darbībā bija vērojams satraukums un ne viss izdevās tik labi, kā viņi paši to vēlējās, taču puikas spēlēja azartiski. Galvenais nebija rezultāts, bet gan spēle, jo šāda veida turnīros jaunie hokejisti iegūst spēļu pieredzi, kuru var pilnveidot, turpinot cītīgi trenēties.

Veiksmīgāki šajā turnīrā bija Mārupes jaunie hokejisti, kuri izcīnīja 1. vietu, kausu un zelta medaļas, sudraba medaļas — komandai «Baltijas Vilnis», bronza — HK «Tukums» jaunajiem hokejistiem. Mūsējiem 4. vieta un pateicības balvas. Turnīra gaitā tika noteikti katras komandas vērtīgākie spēlētāji — tie, kuri visvairāk centās palīdzēt savai komandai kritiskajos brīžos. Mūsu komandā tas bija visjaunākais spēlētājs — Ričards Balodis. Komandā spēlēja Bruno Braunfelds, Rolands Šabānovs, Gustavs Burnevics, Gustavs Kondrāts, Alens Strēlnieks, Laura Šabānova, Martins Ziediņš, Ričards Balodis, Mārcis Āboliņš, Roberts Kronbergs, Emīls Murāns, Emīls Niklāvs, Kristers Liepiņš, Verners Gvozdenko un Adrians Bīriņš.

Nobeigumā jāatzīmē, ka «Mārupes HS» un «Baltijas Vilnis» komandu treneri —Miks Komuls un Aigars Bērziņš — ir mūsu hokeja kluba audzēkņi. Paldies mūsu jaunajiem tiesnešiem — Tomam Kolosko, Kristianam Ziediņam, Valteram Hazenam, Krišjānim Grahoļskim un Mārtiņam Drīksnem, kuri veiksmīgi tika galā ar spēļu tiesāšanu!

 

Imants Ziediņš,

Talsu hokeja kluba

spēļu organizators

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts