Svētdien „Talsi/Krauzers” aizvadīja otro jaunās sezonas Elvi Virslīgas spēli

Svētdien „Talsi/Krauzers” aizvadīja otro jaunās sezonas Elvi Virslīgas spēli

ragovskis vs Rubene

Svētdien „Talsi/Krauzers” aizvadīja otro jaunās sezonas Elvi Virslīgas spēli un viesos, ne bez drāmas, uzvarēja pērnās sezonas bronzas medaļas ieguvējus komandas „Rubene” florbolistus.
Statistika talsiniekiem nepielūdzama par sliktu- Kocēnu sporta namā pēdējās 17 reizes uzvarēts tikai 3 gadījumos. Bet tas netraucēja „Talsi/Krauzers” komandai noskaņoties spēlei, jo galu galā, katra spēle sākas ar 0:0. Savu apņēmību uzvarēt „Talsi/Krauzers” apliecināja jau spēles 64.sekundē, kad no Toma Krūzes piespēles precīzs bija Ģirts Šķuburs. Diemžēl vairāk vārtus pirmajā periodā gūt neizdevās, kamēr pretinieks bija precīzs divas reizes. Bet vārtu gūšanas iespēju netrūka, un līdz ar to panikai nebija pamata. Otrā perioda sākumā pretinieks guva vēl vienus vārtus panākot 3:1, un, lai arī Ģirts Šķuburs vēlreiz bija precīzs skaitliskajā vairākumā, mazliet pārliecība sašūpojās, kad pretinieks perioda vidū tika pie vēl viena viegla vārtu guvuma- 4:2. Mirkli vēlāk minimālu deficītu uz tablo atjaunoja Jānis Ragovskis, kurš guva savus pirmos vārtus Virslīgā. Bet perioda izskaņā lieliski nospēlēja „Talsi/Krauzers” pirmais piecinieks. Vispirms no soda izspēles lielisks tālšāviens padevās Andrim Blumbaham, bet īsi pirms otrā perioda beigām divus lieliskus pretuzbrukumus noslēdza Deivids Barkovskis un Krišs Treimanis- 6:4 par labu talsiniekiem. Trešajā periodā mājinieki pietuvojās līdz 6:5, bet uzreiz Krišs Treimanis no aizvārtes vārtu priekšā atrada Haraldu Rozi, kurš ar atkārtotu metienu pārspēja pretinieku vārtsargu. Tālāk sekoja Jāņa Ragovska šovs, kurš guva vārtus gan vienādos sastāvos, gan spēlējot mazākumā, noformējot savu pirmo „hat trick” jeb trīs vārtus vienā spēlē- 9:5. Diemžēl vēlāk izrādījās, ka Jānis Ragovskis guvis arī uzvaras vārtus, jo mūsējie pamanījās pamatīgi sarežģīt sev dzīvi. Vispirms spēkus neaprēķināja Andris Blumbahs un mūsējie nācās pastrādāt mazākumā, kura laikā pretinieku izdevās apturēt tikai ar noteikumu pārkāpumu par kuru tika nozīmēts soda metiens, kuru pretinieks realizēja, turklāt „Rubenei” izdevās realizēt arī skaitlisko vairākumu pietuvoties līdz 7:9. Vēl viens precīzs metiens pretiniekiem un jau 8:9. Bet atlikušajās piecās minūtēs „Talsi/Krauzers” spēja apturēt pretiniekus un izcīnīt pirmo uzvaru šajā sezonā.
Par mača labāko spēlētāju „Rubenes” rindās tika atzīts Latvijas izlases uzbrucējs Atis Stepāns, kuram vārti un divas rezultatīvas piespēles un „Talsi/Krauzers” uzbrucējs Jānis Ragovskis ar trim vārtu guvumiem.

Mārtiņš Maķevics

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts