Stendes sporta centra zibensturnīrs florbolā 3:3 skolēniem

Stendes sporta centra zibensturnīrs florbolā 3:3 skolēniem

???????????????????????????????

Rudens brīvlaikam sākoties, Stendes sporta centrs, sadarbībā ar Talsu novada Sporta skolu  sarīkoja skolēniem turnīru miniflorbolā. Turnīra mērķis – pēc iespējas vairāk iesaistīt Stendes skolēnus  fiziskās aktivitātēs. Turnīrs notika divas dienas, izspēlējot divus apļus.

Šajā turnīrā savās pirmajās spēlēs piedalījās Talsu novada Sporta skolas jaunie florbola nodaļas audzēkņi, kuri dzīvo un trenējas Stendē. Mazie florbolisti sacentās ar lielu prieku un azartu.

Šis turnīrs bija viens mazs sagatavošanas posms LR jaunatnes čempionātam florbolā, kas notika Talsos U-10 vecuma grupai. Pirmajā sabraukumā piedalījās komandas no Liepājas, Kuldīgas un trīs komandas no Talsiem. Stendes jaunie florbolisti pārstāvēja Talsu novada Sporta skolas trešo komandu.

“Ceru, ka pēc pirmajām zaudētajām spēlēm, bērni „nenokārs degunus”, bet vel nopietnāk pievērsīsies florbola ābecei!” – teic’ trenere Natālija Joničenko.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts