Stendes sporta centra pavasara mini turnīrs florbolā 3:3 skolēniem.

Stendes sporta centra pavasara mini turnīrs florbolā 3:3 skolēniem.

Jau otro gadu pēc kārtas Stendes sporta centrs, sadarbībā ar Talsu novada sporta skolu un zemnieku saimniecību „Kalnjēči”, rīko pavasara brīvlaikā, Stendes skolēniem, florbola turnīru.
Interesi izrādīja 24 bērni, galveno kārt, kuri trenējas florbolā. Šogad komandas noteicām izlozes veidā, kas ļāva izveidot pilnīgi neprognozējamas komandas, pēc stipruma un pēc sastāva. Kopā spēlēja jaunākā un vecākā grupa, zēni un meitenes. Sacensības notika divās apakšgrupās pa 3 komandām. Apakšgrupu uzvarētāji sacentās par godalgotām vietām.
Pirmo vietu izcīnīja komanda „Karstie suņi” ( P. Roze, E. Pētersons, M. Jansons, A. Kreps). Otrajā vietā ierindojās komanda „Gangsteromas”(V. Niedrājs. E. Pīpe, V. Sproģis, K. Abakumova). Trešajā vietā komanda „Polis”( M. Leimanis, E. Bērziņš, L. Rozenfelde, R. Abakumovs). Ceturtajā vietā komanda „Nigas”(D. Irbe, E. Birgere, E. Voronovs, A. Frīdenbergs). Piektajā vietā komanda „Supermeņi” ( R. Zagorskis, E. Mahts, R. Niedrājs, K. Kristberga). Sestajā vietā komanda „Exel” ( K. Andersone, M. Taimiņš, A. Jansone, M. Šīmane).
Vēl brīvlaikā, bērniem tika piedāvāta iespēja apgūt, treniņos, badmintona elementus un braucām uz Talsu slidotavu mācīties slidot. Paldies, Talsu novada sporta skolai par sagādāto transportu un z/s „Kalnjēči”, par sarūpētām medaļām un balvām.
2016. gada 15.martā florbola trenere N. Joničenko
IMG_2553

IMG_2552

IMG_2551

IMG_2549

IMG_2547

IMG_2545

IMG_2539

IMG_2537

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts