Starptautisks futbola turnīrs Francijā

Starptautisks futbola turnīrs Francijā

Francijas pilsētā Isberguese no 8. līdz 10.aprīlim norisinājās 18 starptautiskais turnīrs futbolā U13 vecuma grupā. Turnīrā piedalījās komandas no Francijas, Rumānijas, Lietuvas, Anglijas, Beļģijas, Marokas un Latvijas. Latviju pārstāvēja apvienotā komanda no Kuldīgas sporta skolas un Talsu sporta skolas. Grupu spēlēs mūsu futbolisti tika pie viena zaudējuma un divām uzvarām, kas ļāva iekļūt labāko komandu astotniekā. Pirmajā izslēgšanas spēlē – uzvara 1:0 un tiekam labāko četriniekā. Pusfināla spēle bija pret spēcīgo CA Lisieux 0:2, jāpiemin ka šī komanda kļuva par čempioniem šajā turnīrā. Spēlē par trešo vietu kaujiniecisks neizšķirts 1:1, pēcspēles sitienu sērija piekāpjamies komandai no Rumānijas. Kopvērtējumā 4. vieta no 18 komandām. Puišiem un treneriem gūta starptautiska pieredze, kas palīdzēs kļūt par labākiem atlētiem un futbolistiem nākotnē!

Kuldīgas NSS/Talsu NSS(LV) vs ASS Tremplin Foot(FRA) 2:4

Kuldīgas NSS/Talsu NSS(LV) vs ESD Isbergues (FRA) 1:0

Kuldīgas NSS/Talsu NSS(LV) vs Lille Louviere (FRA) 3:0

Kuldīgas NSS/Talsu NSS(LV) vs FC Oltenia Rm Valcea 2 (ROU) 1:0

Kuldīgas NSS/Talsu NSS(LV) vs CA Lisieux (FRA) 0:2

Kuldīgas NSS/Talsu NSS(LV) vs FC Oltenia Rm Valcea (ROU) 1:1 (pēcspēles sitienu sērija 4:5)

 

Talsu Novada sporta skolu pārstāvēja: Mikus Jēkabs Himičs, Miķelis Babris, Martijans Barkalovs, Edvards Markuss Millers, Ronalds Grīnbergs un treneris Mārcis Červoņikovs.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts