Spraigi noslēgusies sezona jaunāko grupu basketbolistiem

Spraigi noslēgusies sezona jaunāko grupu basketbolistiem

U10 (2014. g. dzim. un jaunāki) un U11 (2013.g. dzim. un jaunāki) grupu zēniem un meitenēm sezona noslēgusies ar dalību Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas rīkotajos turnīros pašiem mazākajiem – NBA Junioru līga 2024!  Šogad turnīrs apvienots ar “Mini kauss” trešo posmu, kur komandas sadalītas apakšgrupās, izspēlējot pēc sabraukuma principa. Tikai katras grupas labākās komandas turpina cīņu par NBA Junioru līgas čempiona titulu, aizvadot 1/8 fināla spēles pret citu apakšgrupu līdervienībām, taču tālāk jau 1/4, 1/2 fināli un fināls.

1.un 2.jūnijā Liepājas Olimpiskajā centrā spēkiem mērojās U10 grupas zēni un meitenes. Zēni savā apakšgrupā izcīnīja trīs uzvaras, bet piekāpās Liepājas SS komandai. Komandā spēlēja  –  Krišjānis Priedītis, Bruno Bertelsons, Gustavs Jekums, Klāvs Asars, Luiss Artūrs Freimanis, Jēkabs Kantors, Gabriels Baklušins, Kārlis Ernšteins, Jēkabs Supe, Kristians Prauliņš un Leonards Oga, komandu trenē Mārtiņš Ziediņš. Komanda turnīrā parādīja ļoti labu sniegumu, viens otru atbalstot, uzmundrinot laukumā, kā arī demonstrējot sezonas laikā apgūtās prasmes un vēlmi uzvarēt.

Meiteņu U10 grupas komanda izcīnīja iespēju turpināt sacensības un piedalīsies ceturtdaļfinālā Ikšķilē. Komandas sastāvā sezonas garumā spēlēja – Elza Rita Lesiņa, Vanesa Kalniņa, Ance Dreiškena, Terēze Kantora, Lea Letīcija Hincenberga, Paula Vecbērza, Letīcija Šteinberga, Alise Videniece, Viktorija Kurpniece, Arianna Papēde, Timija Tīģere, Katrīna Smildzēja un  Enija Grūbe. Arī meiteņu komandas pozitīvās emocijas un cīņasspars palīdzēja izcīnīt uzvaras, lai turpinātu sacensības un cīnītos jau ar Latvijas spēcīgākajām komandām.

3.un 4.jūnijā  Liepājas Olimpiskajā centrā NBA Junioru līgas čempionāta  sacensībās  piedalījās U11 grupas zēni. Komandā spēlēja – Olafs Endzelis, Ernests Haselbaums, Gustavs Bārdiņš, Jēkabs Zembahs, Adrians Dzenis, Daniels Lūsis, Marks Stauģis, Patriks Miltiņš, Gustavs Māls, Patriks Čudars un Armands Frīdenvalds, Kārlis Dālderis, Haralds Otomers.  Treneris – Valdis Dombrovskis. Zēni izcīnīja iespēju piedalīties astotdaļfinālā Mārupē, kas notiks 9.jūnijā.

Savukārt U11 grupas meitenes 3.un 4.jūnijā Saldus Sporta centrā cīnījās ar citām Kurzemes sporta skolu basketbola komandām. Komandā spēlēja – Ramona Siņkeviča, Rebeka Siņkeviča, Ance Ķiršakmene, Alise Odzelēviča, Melānija Krūmiņa, Enija Loboda, Vanesa Kalniņa, Terēze Kantora, Ance Dreiškena, Leila Blūma, Katrīna Smildzēja, Stella Siņkeviča, Kitija Jansone un Lea Letīcija Hincenberga. Meiteņu komandu treneris Kārlis Kantors.

Dalība LJBL organizētajā  NBA Junioru līgas čempionātā un “Mini kauss” turnīrā devusi jaunajiem basketbolistiem ar pozitīvām emocijām noslēgt šī gada sezonu, demonstrēt savu talantu, spējas un prasmes, kā arī iegūt vērtīgu pieredzi, sacenšoties ar vienaudžiem no citām komandām.

Basketbola nodaļas treneri

Foto:

https://failiem.lv/u/jzmyseyy9d

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts