Spraigās futbola spēles pirms svētkiem

Spraigās futbola spēles pirms svētkiem

Piektdien, 21.jūnijā, īsi pirms svētkiem, Talsu 2.vidusskolas stadionā, bija spraiga futbola diena. Talsu komandas laukumā tikās gan ar komandām no Liepājas, Babītes, Rīgas. Talsu novada Sporta skolas U-13 komanda Liepājas RSS/Grobiņas komandai zaudēja ar 0-4, Talsu NSS U15 komanda saviem vienaudžiem no Babītes SK piekāpās ar rezultātu 1-3. Aizraujošu un pozitīvu spēli aizvadīja Talsu novada Sporta skolas U-18 komanda pret Rīgas RFK/FK Spartaks komandu, spēli uzvarot ar 3-1. Katrs vārtu guvums bija komandas rūpīgs darbs,  kas vainagojās ar rezultātu. Labu spēli parādīja Mārcis Roberts Krūmiņš, kurš asistēja visos gūtajos vārtos. 2 vārtus guva Daniels Janpavlis, ar saviem pirmajiem vārtiem atzīmējās Linārs Tīrums, kurš čempionātā aizvadīja 1. spēli.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts