Sportiskie Helovīni Stendē

Sportiskie Helovīni Stendē

31.oktobrī, Stendes sporta centrā, mazie VFS audzēkņi kopā ar vecākiem piedalījās Helovīnu sportiskajās aktivitātēs. Ar sejas maskām, pārvēršoties par dažādiem „mošķīšiem”, apbruņojoties ar kabatas lukturīšiem, tumšā, nedaudz izgaismotā zālē, spēlēja „ķirbju futbolu”. Kad visi jau bija apraduši ar jauniem apstākļiem, droši varēja visi izvairīties no „melnā vīra”. Tad vecāki pārtapa par „spokiem”, bet bērni kļuva par „spoku medniekiem”. Vēlāk, sadaloties divās komandās, noskaidrojām kura komanda būs ātrāk „zombiju pārnešanā”. Īstu jautrību bērnos izraisīja spēle „Spoku detektīvi”, kurā bērniem pilnīgā tumsā, izmantojot tikai kabatas lukturīti, bija jāatrod uz grīdas kāda „spocīga” lietiņa, pretim par to saņemot „spoku” našķi ar vārdiem: „Saldumus, vai izjokošu!” Noslēgumā bērni ar vecākiem apguva „mošķīšu” dejas.

Paldies vecākiem par atsaucību un aktivitāti! Bērniem pats svarīgākais tagad ir darboties kopā ar vecākiem, jautri un nepiespiesti!

VFS trenere Natālija Joničenko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts