Sportiskais pikniks Stendes VFS un florbola grupu audzēkņiem un vecākiem

Sportiskais pikniks Stendes VFS un florbola grupu audzēkņiem un vecākiem

18.maija pēcpusdienā trenere Natālija Joničenko aicināja pie sevis Stendes VFS un florbola grupas bērnus un vecākus uz pikniku ar sportiskām aktivitātēm.

Baloni, kas norādīja ceļu uz Lībagu pagasta „Kalnjēču” mājām, bērnos raisīja patīkamu satraukumu par gaidāmo pasākumu. Ierodoties skaisti iekoptajā īpašumā, bērnu acis iemirdzējās, jo pirmā skatam pavērās milzīga piepūšamā atrakcija. Vakara gaitā izrādījās, ka bērnu vecāki ir tikpat aktīvi un sportiski kā bērni un atrakcija izraisīja lielu sajūsmu pat vecāku vidū.

Pārsteigumi turpinājās, jo trenere bija sagatavojusi vairākas interesantas sporta spēļu stacijas: „Lielā šķēršļu josla”, „Lego” telts, galda  futbols un galda  hokejs, lēkāšana uz batuta, basketbola soda metieni, badmintons, orientēšanās ar aizvērtām acīm.

Piedāvāto aktivitāšu skaits un daudzveidība pikniku nemanāmi novirzīja otrajā plānā. Pasākuma noslēgumā visus pārņēma patīkams fizisks nogurums un daudz pozitīvu emociju.

Milzīgs PALDIES trenerei par uzņēmību un doto iespēju vecākiem kopā ar bērniem aktīvi pavadīt brīvo laiku! Un vēl viens liels paldies treneres ģimenei par viesmīlību!

 

Stendes VFS un florbola grupas audzēkņu vecākiIMG_0944 IMG_0908 IMG_0905 IMG_0903

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts