Sporta skolas treneri turpina izglītoties! Lekcija par uzturu pieejama visiem!

Sporta skolas treneri turpina izglītoties! Lekcija par uzturu pieejama visiem!

Izmantojot iespējas, kad ārkārtas situācijā ir pieejami lektori, kuri parasti ir ļoti aizņemti, Talsu novada Sporta skolas treneri piedalījās lekcijās.

9.decembrī savā pieredzē dalījās un trenerus apmācīja mūsu pašu, nopelniem bagātais florbola treneris Mārtiņš Maķevics, vadot lekciju “Spēļu un treniņu filmēšana, video analīze, video treniņu  organizēšana un vadīšana”.

29.decembrī lekcijas tiešsaistē vadīja divas izcilas personības – Latvijas Olimpiskās Vienības sporta ārsts Jānis Kaupe par “Sporta fizioloģiju un sportistu darbspēju testēšanu laboratorijā” un LSPA lektore, uztura zinātniece Anita Siliņa par “Uztura niansēm treniņu procesā un ikdienā”.

Noklausoties Anitas Siliņas lekciju, izlēmām, ka tā būtu ļoti noderīga arī vecākiem, tāpēc ar lektores piekrišanu, padalāmies.

https://drive.google.com/file/d/1_Tir6103netl8WujtUhHazzkRWpWQlFu/view

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts