Sporta sacensību kalendārs

janvāris 2023

Sve Pir Otr Tre Cet Pie Ses
1
2
3
4
  • Hokejs U-12 spēle Talsu NSS/THK-HKRīga
5
  • Futbols KČ T U10
6
  • Vieglatlētika STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS ''VALMIERA-VALGA''
  • Biatlons, Baltijas kauss 3. kārta/Baltic Biathlon cup 3. stage, Latvijas kauss biatlonā 2023 1.kārta/EYOF 2023 atlases sacensības
7
  • Futbols KČ T U10
  • Volejbols LJČ U16 zēni
  • Florbols LBJČ U10 meitenes
8
  • Futbols KČ T U12
9
10
  • Vieglatlētika, Sporta skolas "Arkādija" atklātās sacensības U14 vecuma grupai
11
  • Florbols LBJČ U14
12
  • Florbols LBJČ U12, U16
13
14
  • Volejbols LJČ U17 zēni Talsu NSS/Dundaga
  • Florbols LBJČ U14
  • Hokejs U-12 spēle Talsu NSS/THK-Ice Academy
  • Hokejs U-12 spēle Tallinn Vipers-Talsu NSS/THK
15
  • Volejbols LJČ U14 zēni, Talsu NSS/Dundaga
  • Hokejs LBJČ hokejā U10, U15 grupām
  • Florbols, 29.LBJČ florbolā U-10 grupai sabraukums
  • Volejbols, EVL kauss jauniešiem, U12
16
  • Florbols LBJČ U12, U16 (Talsu NSS/Krauzers - Rubene/KSS)
17
18
  • Florbols LBJČ U14 (Talsu NSS/Krauzers - Irlava)
19
20
  • Biatlons, Latvijas kauss 2023 2.kārta
21
  • V/G KULDĪGAS KATRĪNAS KAUSS
  • Biatlons, Latvijas kauss 2023 2.kārta
  • Volejbols LJČ U19 zēni TNSS/Dundaga
  • Volejbols LJČ U17 meitenes
  • Florbols LBJČ U9 sabraukums
  • Basketbols LJBL U14, U15, U16, U17, U19
  • Futbols telpās, Kurzemes čempionāts U11 grupai
  • Hokejs U-12 spēle Talsu NSS/THK-HS Mārupe
22
  • Basketbols LJBL čempionāts U14, U19
  • Basketbols LJBL čempionāts U15, U16, U17
  • LVS X SPORTLAND KAUSS 2.POSMS (U14, U16)
  • Biatlons, Latvijas kauss 2023 2.kārta
  • Volejbols LJČ U15 zēni TNSS/Dundaga
  • Florbols LBJČ U9 posms
  • Futbols telpās, Kurzemes čempionāts U13 grupai
  • Hokejs U-15 C spēle Talsu NSS/THK-HS RĪGA 2009/2010
23
24
25
  • Florbols LBJČ U14
26
27
  • Florbols LBJČ U12
28
  • Florbols LBJČ U12
  • Futbols KČ U12
29
  • Futbols KT U8
  • Hokejs U-15 C spēle Talsu NSS/THK-HK Ventspils
30
31

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts