Sporta pasākums VFS pirmsskolas vecuma bērniem “Ziemassvētkus gaidot” Stendē

Sporta pasākums VFS pirmsskolas vecuma bērniem “Ziemassvētkus gaidot” Stendē

Stendes sporta centrā 18.decembra vakarā notika jautrs pasākums pirmsskolas vecuma bērniem kopā ar brāļiem, māsām un vecākiem.

Vecāki iejutās rūķu lomā , bet bērni tēloja meža zvērus un dzīvniekus, viņiem tika izdalītas lapsu, lāču, kaķu un peļu maskas. Stendē sniega vēl nav, tāpēc nācās sporta zālē uzburt ziemu un tēlot ziemas elementus: sniega pikas, sniega pārslas, puteni, sniega cietoksni, sniega bumbas un iztēloties, kā sniegs snieg. VFS trenere Natālija Joničenko bija izdomājusi jautras un asprātīgas atrakcijas, kuras bērniem ļoti patika. Stafetē pie mazajiem “zvēriņiem” viesojās divi sala vecīši, kuri centās viņus noķert, bet tas bija grūts uzdevums, jo bērni ir iemācījušies ātri skriet un veikli izmukt no šādiem ķērājiem. Tad notika sacensība starp visiem rūķiem un bērniem, kurā vajadzēja noskaidrot, kurš ātrāk varēs aiznest lielu dāvanu maisu. Veiklāki atkal izrādījās mazie bērni. Tad tika atnests ļoti liels krāsains izpletnis, kuru visiem vajadzēja noturēt un bērniem tika dotas komandas, piemēram: “Apkārt skrien tikai zaļie!”(tie, kas stāvēja pie zaļās krāsas). No krāsainajiem konusiem tika uzburtas eglītes, bet zem tām – paslēpts pārsteigums – saldās Ziemassvētku dāvaniņas. Katram bija jāsameklē sava, ja kāds neprata lasīt, protams, rūķi palīdzēja.

Vecāki un bērni lielu paldies saka Zemnieku saimniecībai “Kalnjēči”, kas bija sagādājusi šīs Ziemassvētku paciņas. Neizpalika arī pārsteigums trenerei Natālijai – zem vienas eglītes arī viņa atrada savu pārsteigumu.

Sporta centra darbinieki ar prieku vēro, kā šie mazie pirmsskolnieki  ar katru treniņu pilnveido savas sportiskās iemaņas, kļūst drošāki un spēcīgāki.

Aina Cebure

Sporta centra administratore

IMG_5555 IMG_5562 IMG_5582 IMG_5613 IMG_5626

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts