Sporta laureāts 2013

Sporta laureāts 2013

IMG_0770
Sporta laureāti 2013
 

Šī gada nogalē, 14.decembrī, Talsu sporta hallē kopā sanāca sportisti, treneri, sporta skolotāji, sporta entuziasti un citi ar sportu saistītie, lai kopīgi atskatītos uz aizvadītā gada spilgtākajiem sporta sasniegumiem un aktivitātēm. Sportisti daudz ir startējuši starptautiska mēroga sacensībās gan Latvijā, gan Eiropā un arī Pasaules līmenī.

Sporta laureāta nominācijām tika ieteikti vairāki Talsu novada Sporta skolas pārstāvji – gan treneri, gan audzēkņi. Kopumā no 10 dažādām nominācijām 4 ieguva ar Sporta skolu saistīti laureāti (treneri, bijušie audzēkņi).

Lepojamies ar savējiem!

 

NOMINĀCIJAS:

„Mūža ieguldījums sportā” – badmintona treneris Jānis Pētersons

„Labākais sporta skolotājs” – futbola treneris Aivars Eņģelis

„Labākais treneris” – airēšanas treneris Zigurds Zujevs

„Labākā sportiste” – šķēpmetēja Madara Palameika

„Entuziasts sportā” – Aigars Vārna

„Paraugs sportā” – Juris Dadzis

„Cerība sportā” – jātniece Sidnija Freimane

„Labākā komanda” – florbola vienība „Apelsīns”

„Sporta atbalstītājs” – SIA „CVS”

„Gada sportists” – spēka vīrs Dainis Zāģeris

 

Bildes no pasākuma aplūkojamas mājas lapas sadaļā – Galerijas.

Talsu  TV reportāža:

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts