Spēlēm un uzvarām bagāta nedēļa florbolā!

Spēlēm un uzvarām bagāta nedēļa florbolā!

kilisvsulb

Iepriekšējā nedēļā Talsu florbolisti dažādās līgās un vecuma grupās aizvadīja 17 spēlēs, kurās svinēja 11 uzvaras.

Pavasara brīvlaiku aktīvi izmantoja skolēni. Pirmdien ar četrām komandām devāmies uz Valmieru un Cēsīm, lai aizvadītu regulārā čempionāta spēles. Valmierā Talsu NSS/Krauzers U12 vecuma grupā uzvarēja savus vienaudžus ar 7:2, U14 grupā uzvara ar 10:4, U16 grupā Talsu NSS/KEEL piekāpās ar 8:9, bet U18 grupā Talsu NSS/ADAX ar 5:4 sagādāja valmieriešiem pirmo zaudējumu čempionātā.

Nākošajā dienā jaunieši devās uz Cēsīm, kur pretī stājās vietējais „Lekrings”. Pirmajā mačā Talsu NSS/KELL U16 grupā bija pārāki ar 12:7, bet U18 grupā pietrūka spēka un, lai arī no 2:5 pratām atspēlēties, bet mača izskaņā vienalga pārāki bija mājinieki ar 9:6. Mieles par cīņu U12 grupā, kur pret vienu no vadošajām Latvijas komandām šajā vecuma grupā, mūsējie neprata nosargāt uzvaru, lai arī 6 minūtes pirms cīņas beigām atradās vadībā ar 10:8. Cīņa noslēdzās ar 12:10 cēsnieku labā. U14 grupā pretinieku salauzt izdevās tikai trešajā trešdaļā, kad talsinieki guva četrus bez atbildes vārtus, uzvarot ar 5:1.

Ceturtdien ar četrām komandām Talsos uzņēmām Stalbes „Pārgauju”. U12 grupā sezonas rekorduzvara- Talsu NSS/Krauzers savus vienaudžus sagrāva ar 19:4, U16 grupā sīvā cīņā panākta uzvara ar 5:3. U14 grupā pretinieks atstāts „sausā” ar 8:0, bet U18 grupā Talsu NSS/ADAX pārliecinoši uzvarēja ar 13:4.

Pēc  aizvadītajām cīņām šīm komandām atlikusi viena spēle katrā vecuma grupā ar Rubeni. Uz doto brīdi U12 vecuma grupā Talsu NSS/Krauzers 16 komandu konkurencē ieņem piekto vietu ar lielisku iespēju pakāpties uz ceturto vietu, kas dotu mājas spēles priekšrocības izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.

U14 grupā , 17 komandu konkurencē Talsu NSS kļuvuši par regulārā čempionāta uzvarētājiem, izcīnot 15 uzvaras 15 spēlēs. U16 grupā Talsu NSS/KEEL 17 komandu konkurencē pašlaik ieņem ceturto vietu 15 spēlēs izcīnot 11 uzvaras. U18 grupā Talsu NSS/ADAX cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, komanda pašlaik ieņem 9.vietu, un lai turpinātu cīņu par medaļām atlikušajā spēlē pret Rubeni, obligāti jāizcīna uzvara. Turklāt jācer, ka Rubenei neizdosies punktus izcīnīt atlikušajās divās spēlēs.

Nedēļas nogalē cīņas pieaugušo čempionātā. Piektdienas vakarā Apelsīns/Talsi izbraukuma spēlē Latvijas čempionāta pusfinālā zaudēja „Rubene-1” komandai ar 4:7, ļaujot Rubenei panākt izlīdzinājumu sērijā līdz divām uzvarām. Izšķirošajā mačā, kas notika sestdienas rītā, apelsīni pirmajā periodā panāca 3:0, otrā perioda sākumā 4:0, bet tad kontroli pārņēma mājinieki, kas līdz 56.minūtei panāca bīstamu 3:4. Punktu spēlei un sērijai pielika Jānis Ragovskis, kurš guva piektos vārtus apelsīniem un trešos vārtus mačā sev- 5:3. Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Kristiāns Ķīlis, kurš atvairīja 25 no 28 pretinieku metieniem.

Divas cīņas virslīgā aizvadīja Talsi/TRIOBET mājās piekāpjoties Stalbes „Pārgaujai”, bet viesos apspēlējot Jelgavas novadu ar 6:2. Rezultatīvi bija mūsu junioru izlases kandidāti- pret „Pārgauju” ar diviem vārtiem izcēlās Krišs Treimanis, ar 1+1 Deivids Barkovskis, pie rezultatīvas piespēles pamanījās tikt arī vārtsargs Markuss Plūdums, bet par spēles rezultatīvāko spēlētāju talsinieku rindās kļuva Andris Blumbahs ar 2+2. Pret Jelgavu par spēles rezultatīvāko spēlētāju kļuva Deivids Barkovskis, kurš guva 2 vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, Jānim Škutānam 2+0, Krišam Treimanim 1+1, Andrim Blumbaham 1+0, Mārtiņam Maķevicam un Reinim Neimanim 0+1. Mača labākā spēlētāja balva Kristiānam Ķīlim, kurš atvairīja 23 no 25 pretinieku metieniem.

Izslēgšanas spēles sākušās arī otrajā līgā. Talsu NSS tikās ar Latgales reģiona uzvarētājiem un piedzīvoja zaudējumu ar 3:9. Mačs diezgan nervozs, jo mača tiesneši talsiniekiem kopā piešķīra 24 soda minūtes, bet rēzekniešiem 40 soda minūtes. Lai arī epizodiski rēzeknieši uz noraidīto spēlētāju soliņa bija vairāk kā laukumā, piešķirtie sodi bija pārāk maigi un cerams, ka pēc video izskatīšanas LFS pieņems pareizos lēmumus.

Šonedēļ pēdējās spēles Elvi Vīriešu Virslīgā. Trešdien Talsi/TRIOBET viesosies Bauskā, bet piektdien Ķekavā. Otrās līgas atbildes spēle pret Rēzekni notiks sestdien un uzvaras gadījumā arī svētdien Rēzeknē.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts