Slēpošanas – biatlona kluba “Cēsis” balvas izcīņa vasaras biatlonā

Slēpošanas – biatlona kluba “Cēsis” balvas izcīņa vasaras biatlonā

 

Sacensībās, kas notika 7.septembrī Priekuļos piedalījās ne tikai Latvijas biatlonisti, bet dalībnieku pulku kuplināja arī daži Lietuvas un Igaunijas biatlonisti. Sacensības notika uz rollerslēpēm, par katru nesašauto mērķi dalībnieks saņēma soda laiku. A grupas dalībnieki mēroja 12.5 km garu distanci, nepārspēts palika mūsu Renārs Birkentāls – 1.v., teicama šaušana arī Artūram Zaļupem ļāva kāpt uz goda pjedestāla – 3.v., Gatis Reinbergs- 9.vietā. B grupā jaunietēm 8  km distancē 5.vietu izcīnīja Viktorija Spruģevica. C grupas jaunieši sacentās 6km distancē, arī šajā grupā divi talsinieki pamanījās kāpt uz goda pjedestāla, Kristiāns Kārlsbergs 1.vietā, Aleksis Samcēvičs 3.vietā, Olivers Bresme – 13. vietā, Valters Bresme – 14.vietā, Adrians Māris Šņoriņš – 18.vietā.

D grupas dalībnieki distancē devās skrienot nevis uz rollerslēpēm un šāva no atbalsta. Teicamu rezultātu demonstrēja Rainers Krišmanis, kurš izcīnīja 2.vietu, dažas sekundes zaudējot Igaunijas sportistam. Ernests Solovjovs izcīnīja 7.vietu.

 

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts