SLĒPOŠANAS-BIATLONA KLUBA „CĒSIS” BALVAS IZCĪŅA BIATLONĀ 2022

SLĒPOŠANAS-BIATLONA KLUBA „CĒSIS” BALVAS IZCĪŅA BIATLONĀ 2022

Talsu jaunie biatlonisti 3.septembrī – vasaras izskaņā devās uz Cēsīm, lai pārbaudītu, ko vasarā esam satrenējušies un pie kā jāpiestrādā cītīgāk. Šoreiz vienā dienā divi starti. No sākuma individuālais starts uz rolleriem – par nesašautu mērķi tiek pielikts soda laiks. M19 grupā 10,4km distancē laba precizitāte šaušanā un 2.vieta Erastam Bobrovam, ļoti ātrs distancē, bet ne tik sekmīgs šaušanā šoreiz Kristiāns Kārlsbergs un jāsamierinās ar 3.vietu, 5.vietā Kristers Kalašņikovs, 7.vietā Aleksis Samcēvičs. W19 grupā 10,4 km distancē sekmīgs starts padevās Karīnai Bernānei un izcīnīta 2.vieta. M17 grupā 8,6km distancē ātrākais solis distancē un finišā 1.vieta Adrianam Mārim Šņoriņam, pavisam nedaudz līdz pjedestālam pietrūka Ernestam Solovjovam – viņš 4.vietā, Valters Bresme 7.vietā. W17 grupā 7,2km distancē 6.vietā Ance Volanska.

Pēc tam dalībnieki sacentās ļoti īsā, dinamiskā, nestandarta biatlona distancē – 800m minisprintā. Dalībniekiem šajā distancē bija jāšauj guļus pozīcijā un no šautuves uz finišu drīkst skriet tikai tad, kad aizvērti visi 5 mērķi, patronu skaits neierobežots. Visintriģējošākā cīņa izvērtās M19 grupā, kur pēdējo mērķi praktiski reizē aizvēra trīs Talsu jaunieši, atrodoties no 2.-4.pozīcijai, un finiša aplī 400 metros tika noskaidrots, ka visvairāk spēka finišam ir atlicis Erastam Bobrovam – viņš 2.vietā, Kristers Kalašņikovs 3.vietā, Aleksis Samcēvičs 4.vietā un Kristiāns Kārlsbergs 6.vietā. W 19 grupā Karīnai Bernānei arī labs finiša aplis un 3.vieta. Savukārt, uzvaras laurus savā W17 grupā plūca Valters Bresme –  viņš 1.vietā, Ernests Solovjovs 2.vietā.

Kristiānam Kārlsbergam no 25.-28.augustam bija iespēja pabūt Vācijā – Ruhpoldingā pasaules čempionātā vasaras biatlonā, kur, būdams jaunietis viņš pārstāvēja Latvijas junioru izlasi. Sacenšoties ar šiem, krietni pieredzējušākiem biatlonistiem, Kristiāns izcīnīja 53.vietu 7,5 km sprintā un 51.vietu 10km iedzīšanas distancē, iekrādams vērtīgu pieredzi starptautiska mēroga sacensībās.

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts