“Slēpojot cildināsim Daģu kalnu!”

“Slēpojot cildināsim Daģu kalnu!”

28.februārī, ar informatīvo pasākumu “Daģu kalna slēpojums” noslēdzās biedrības “Talsu Pakalnu Sporta klubs” realizētais projekts “Slēpojot cildināsim Daģu kalnu!”, kas tika iesniegts nodibinājuma “CEMEX Iespēju fonds” projektu konkursā.
Projekta ietvaros Talsu Pakalnu Sporta kluba komandas dalībnieki izgatavoja un Daģu kalnā uzstādīja stendu ar informāciju, lai jebkuram iedzīvotājam, kurš brīvajā laikā sportos Talsu multifunkcionālajā trasē (trase sākas Talsu 2.vidusskolas sporta laukumā), būtu iespēja iepazīties ar informāciju par Talsu augstāko pakalnu. Informatīvās plāksnes izgatavoja Talsu pilsētā esošais uzņēmums SIA “EPIC Print”. Savukārt, lai ziemā nodrošinātu iespēju jebkuram Talsu novada iedzīvotājam un viesim slēpot Talsu pilsētā, projekta ietvaros vietējais Talsu novada uzņēmums SIA “FK Industry” izgatavoja kvalitatīvu sniega blieti.
Tā kā ziemas sezonā Talsu multifunkcionālo trasi treniņu procesā izmanto Talsu novada Sporta skolas biatlona nodaļas audzēkņi, projekts tika īstenots sadarbībā ar Talsu novada Sporta skolu, kas nodrošinās sniega blietes uzglabāšanu, kā arī tās ekspluatāciju.
Pateicoties projekta realizācijai, jebkuram Talsu novada iedzīvotājam un viesim ziemas sezonā būs iespēja kvalitatīvos apstākļos slēpot Talsu multifunkcionālajā trasē un iepazīties ar informāciju par Talsu pilsētas augstāko pakalnu – Daģu kalnu.
 “Talsu Pakalnu Sporta klubs”
Stends LOGO Bliete

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts