Skolu izveidotās hokeja komandas sacentās balvas “Zelta ripa” izcīņā!

Skolu izveidotās hokeja komandas sacentās balvas “Zelta ripa” izcīņā!

 

9.aprīlī Talsu ledus hallē skolu izveidotās hokeja komandas sacentās balvas “Zelta ripa” izcīņā. Jāatzīmē, ka salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šogad atsaucība bija lielāka, īpaši jāuzteic ārpus Talsu pilsētas esošo novada skolu entuziasmu un vēlmi piedalīties, pat ja daļai dalībnieku gada laikā nav pārāk daudz sanācis patrenēties uz ledus.

Sacensības notika divās vecuma grupās, vispirms sacentās 1.-4.klašu grupa, kur piedalījās piecas komandas, izspēlējot apļa turnīru. Šīs grupas sacensības bija īpaši aizraujošas, jo pirmo trīs vietu sadalījums nebija zināms līdz pat pēdējās spēles pēdējai minūtei, kad 15 sekundes pirms spēles beigām Talsu sākumskolas hokejisti izlīdzināja rezultātu pret Pūņu pamatskolu (5:5), burtiski pēdējā brīdī izraujot 2.vietu, kā arī labākas vārtu attiecības dēļ atstājot Pūņu komandu 3.vietā, kuri uzvaras gadījumā būtu ieguvuši 1.vietu turnīrā. Līdz ar to par 1.-4.klašu turnīra uzvarētājiem kļuva Virbu pamatskolas hokejisti, 2.vietā Talsu sākumskola, bet 3.vietā šoreiz Pūņu pamatskola. 4.vietā ierindojās Apvienotā hokeja komanda, kurā spēlēja zēni, kuru skolām nebija savas komandas, bet 5.vietā – Lībagu sākumskola.

No plkst.13:00 sacensības sākās 5.-9.klašu hokejistiem, kur arī pieteicās piecas komandas, kuras sadalīja divās apakšgrupās. Apakšgrupu otro vietu ieguvējas pēc tam sacentās spēlē par 3.vietu turnīrā, bet apakšgrupu uzvarētājkomandas – finālā par 1.vietu. 5.vietu turnīrā ieguva Apvienotā H.K., spēlē par 3.vietu Talsu 2.vidusskola ar 7:1 pārspēja Dursupes pamatskolu, bet finālā Talsu pamatskola ar rezultātu 9:4 uzvarēja Pastendes pamatskolu, izcīnot kausu un zelta medaļas.

Paldies komandām par piedalīšanos, sporta skolotājiem par interesi izveidot komandas, vecākiem, kuri komandas atbalstīja klātienē, kā arī atbalstītājiem – Talsu novada pašvaldībai un SIA “Vika-Wood”! Nākamgad noteikti ceram uz atsaucību arī no skolām, kas šogad nepiedalījās!

 

Spēļu rezultāti: http://www.thk.lv/thk/?id=106

Foto no spēlēm: http://www.thk.lv/thk/?id=105

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts