Skolēnu sacensībās florbolā uzvar Talsu Valsts ģimnāzijas zēni

Skolēnu sacensībās florbolā uzvar Talsu Valsts ģimnāzijas zēni

23.martā Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zāle ar sacensībām florbolā (2002.-2003.g.dz.) zēniem noslēdzās turnīrs Talsu novada atklātajā Olimpiādē florbolā. Pieteicās 9 skolu komandas ar  80 dalībniekiem. Vispirms spēles notika divās  grupās. A grupā spēlēja Talsu 2.v-sk., Rojas v-sk., Laucienes p-sk., Dursupes p-sk. komandas. B grupā cīnījās Talsu sākumskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas, Mērsraga v-sk., Vandzenes p-sk., Virbu p-sk. komandas. Pēc tam  komandas tikās izslēgšanas  spēlēs. Finālā  par 1.un 2.vietu cīnījās Talsu sākumskolas un Talsu Valsts ģimnāzijas zēni. Pārāka izrādījās Talsu Valsts ģimnāzijas komanda un ar rezultātu 5:1  Talsu Valsts ģimnāzijas zēni kļuva par sacensību uzvarētājiem. Talsu Valsts ģimnāzijas komandai  uzvarēt palīdzēja R.Lasmans, R.Škutāns,  K.Lavendels, R.Krišjānis, R.Akmeņlauks, J.Ieviņš, R.Siliņš. Talsu sāķumskolas audzēkņi  ieguva 2.vietu. Talsu sākumskolas komandā spēlēja R.Āboliņš, R.Arājs, G.Siliņš, R.Brizga, A.Folmanis, V.Romaško, M.Tabūns, A,Šķerbergs . Par 3.un 4.vietu notika spēles starp Talsu 2.vidusskolas un Mērsraga vidusskolas zēnu komandām. Spēcīgāki izrādījās Talsu 2.vidusskolas zēni. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja V. Kalnietis, D.Kronentāls, M.Skadiņš, R.Upītis, M.Bergmanis,  N.Grosbahs, K.Kiseļevskis, L.Leja, M.Liberts, N.Dinsbergs. 4.vietā-Mērsraga vsk. komanda, 5.vietā-Dursupes pamatskola, 6.vietā- Laucienas pamatskola, 7.vietā –Virbu pamatskola, 8.vietā –, Rojas vidusskola 9.vietā- Vandzenes pamatskola. Sacensības notika raiti.

Labi sacensību galvenā tiesneša pienākumus veica Talsu novada sporta skolas florbola treneris –Kārlis Treimanis. Spēles tiesāja A.Budreika, N.Plūdums, R.Laizāns, M.Švedenbergs.

23.03.2016.g.

O.Vežuka

Talsu NSS metodiķe

 

 

florbols.spēļu kalend. tabulas 23.03.16 .(2002.-2003.g)(1) OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts