Sezonu uzsāk volejbolisti ar ļoti augstiem rezultātiem

Sezonu uzsāk volejbolisti ar ļoti augstiem rezultātiem

  1. un 18. septembrī 57. turnīrā volejbolā “Kurzemes kausā” Kuldīgā piedalījās trīs Talsu NSS/Dundaga zēnu komandas U – 13, U – 15 un U – 17 vecuma grupā.

13 komandu konkurencē U – 13 zēnu komanda ieguva 9. vietu.

Četru komandu konkurencē smagās cīņās U – 17 grupā zēni izcīnīja pirmo vietu. Komandā spēlēja Indars Asars, Roberts Ludeviks, Ingars Blumbergs, Emīls Grīnerts, Kevins Krasons, Guntis Freibergs, Niks Dišlers, Deivids Sidra. Labākais spēlētājs Kevins Krasons.

Deviņu komandu konkurencē arī U – 15 grupā zēni ieguva pirmo vietu. Komandā spēlēja Kristers Šulcs, Ernests Šmēdiņš, Tomass Silavs, Toms Vizbulis, Adrians Blaumanis, Mareks Romanovskis, Edgars Feldbergs, Ernests Napskis, Ralfs Engelbergs, Valts Verners.  Labākais Spēlētājs Toms Vizbulis. 

13 komandu konkurencē U – 13 zēnu komanda ieguva 9. vietu.

Treneres Una Sila un Gundega Lapiņa.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts