SEZONAS RUDENS NOSLĒGUMA STARTI AIRĒTĀJIEM!

7.septembrī, Rīgā – “Lucavsalas Open 2019” starti! Sacensībās piedalījās visas Latvijas vadošās sporta skolas, sporta klubi un MASTER grupas sportisti. Sacensībās piedalījās 204 sportisti.

A grupā kanoistiem (2001.g.dzimuši un vecāki): Krists Znotiņš – 4.v. (ar rez.16:53,53min.) – 3km airēšanas distancē;

B grupā kanoistiem (2002.-2003.g.dzimuši): Kārlis Grunte – 3.v. (ar rez. 14:26,94min.), Egīls Ozolnieks – 8.v. (ar rez. 18:43,15min.) – 3km airēšanas distancē;

B grupā smaiļotājiem (2002.- 2003.g.dzimuši): Eduards Siliņš – 14.v. (ar rez. 14:41,97min.) – 3km airēšanas distancē;

C grupā smaiļotājiem (2004.- 2005.g.dzimuši): Oskars Lubavs – 22.v. (ar rez. 9:50,40min.) – 2km airēšanas distancē;

C grupā kanoistiem (2004.- 2005.g.dzimuši): Artūrs Ikšelis – 1.v. (ar rezultātu 9:03,75min.) – 2km airēšanas distancē;

C grupā smaiļotājām (2004.- 2005.g.dzimušas): Kate Starujā – 16.v.(ar rezultātu 9:40,93min.), Elga Āle – 23.v. (ar rez. 10:20,62min.) – 2km airēšanas distancē;

D grupā smaiļotājiem (2006.- 2007.g.dzimuši): Raitis Kalmans-Kalnmals – 30.v. (ar rezultātu 12:04,96 min.), Alekss Tučs – 33.v. (ar rez. 12:38,28 min.), Raivis Grīva – 37.v. (ar rez. 14:30,15 min.) – 2km airēšanas distancē;

D grupā smaiļotājām  (2006.- 2007.g.dzimušas): Elza Mihņēviča – 7.v.(ar rezultātu 12:29,03 min.) – 2km airēšanas distancē;

E grupā smaiļotājiem  (2008.- 2009.g.dzimuši): Kristaps Ērihs Švarcs – 11.v.(ar rezultātu 5:39,78 min.), Kristers Karols – 22.v. (ar rez. 6:19,69 min.), Jānis Kalnmans-Kalnmals – 23.v. (ar rez. 6:48,47 min.).

Neveiksmīgs starts – kritiens ūdenī – Kārlim Kalnavam, Edgaram Girevicam, Emīlam Ķiršakmenam.

5.oktobrī, Jelgavā, notika Zemgales maratons, Baltijas un Latvijas maratons garajās distancēs – 8 vai 16 km airēšanā! Pārstāv vadošie sporta klubi, sporta skolas- 183 sportistu konkurencē.

Vecuma grupā smaiļotājām (2005.-2007.g.dzimušas): Kate Straujā – 10.v. (ar rez. 47:31.87 min.), Paula Millere – 14.v. (ar rez. 53:34.80 min.)-  8 km airēšanas distancē;

Vecuma grupā smaiļotājiem (2005.-2007.g.dzimuši): Kārlis Hermanis – 27.v. (ar rez.01:48.20 min.), Edgars Girevics – 28.v. ( ar rez. 1:02, 21.80 st.) 8 km airēšanas distancē;

Vecuma grupā smaiļotājiem (2003.-2004.g.dzimuši): Eduards Siliņš – 16.v. (ar rez.1:30:11.02 st.), Oskars Lubavs – 19.v. ( ar rez. 1:31:54.97 st.) 16 km airēšanas distancē;

Vecuma grupā smaiļotājiem (2003.-2004.g.dzimuši): Artūrs Ikšelis – 4.v. (ar rez.1:29:46.07 st.), Kārlis Grunte – 8.v. (ar rez. 1:37:50.12 st.) 16 km airēšanas distancē.

Neveiksmīgs starts – kritiens ūdenī – Ancei Straujajai, Elgai Ālei.

 

12.oktobrī, Ventspilī notika Ventspils pilsētas sezonas noslēguma sacensības, kurās startēja sportisti no Talsu, Brocēnu, Ventspils, Jelgavas un Rīgas sporta skolām.

E grupā smaiļotājiem  (2007.g.dz. un jaunāki): Kristaps Felss – 1.v. ( ar rez. 6:16,61 min.), Kristaps Ērihs Švarcs – 5.v. (ar rez. 6:55,43 min.), Iļja Jeršovs – 6.v. (ar rez. 6:57,06 min.), Alekss Tučs – 9.v. (ar rez. 7:30,55 min.), Kristers Karols – 10.v. (ar rez. 7:41,75 min.), Olafs Stromanis – 12.v. (ar rez. 7:55,62 min.), Jānis Kalmans-Kalnmals – 13.v. (ar rez. 8:05,08 min.) – 1 km airēšanas distancē;

Neveiksmīgs starts – kritiens ūdenī – Emīlam Kalmanam-Kalnmalam, Raivim Grīvam, Raitis Kalmanam-Kalnmalam.

E grupā smaiļotājām  (2007.g.dz. un jaunākas): Paula Millere – 1.v. ( ar rez. 6:29,78 min.), Paula Garsele – 6.v. (ar rez. 8:24,63 min.) – 1 km airēšanas distancē;

D grupā smaiļotājiem  (2006.g.-2005.g.dzimuši): Alekss Kalnavs – 13.v. (ar rez.14:33,74 min.), Edgars Girevics – 15.v. (ar rez. 15:03,56 min.) – 2 km airēšanas distancē;

D grupā smaiļotājiem  (2006.g.-2005.g.dzimuši): Elza Mihņēviča – 3.v. (ar rez. 13:37,15 min.) – 2 km airēšanas distancē;

C grupā smaiļotājiem  (2003.-2004.g.dzimuši): Eduards Siliņš – 3.v. (ar rez.17:10,07 min.), Oskars Lubavs – 4.v. (ar rez. 17:52,00 min.), Martins Svitiņš – 5.v. (ar rez. 19:44:28 min.), Kārlis Kalnavs – 6.v. (ar rez. 19:56,80 min.) – 3 km airēšanas distancē;

C grupā kanoistiem  (2003.-2004.g.dzimuši): Artūrs Ikšelis – 1.v. (ar rez.17:39,93 min.), Kārlis Grunte – 2.v. (ar rez. 18:17,22 min.) – 3 km airēšanas distancē;

C grupā smaiļotājām  (2003.-2004.g.dzimušas): Elga Āle – 2.v. (ar rez. 20:33,08 min.) – 3 km airēšanas distancē;

A grupā smaiļotājiem  (2002.g.dz. un vecāki): startējā arī MŪSU TRENERIS – ROBERTS AKMENS – 1.v. (ar rez. 14:44,59 min.) – 3 km airēšanas distancē.

 

Paldies sportistiem par startiem sezonas noslēgumā!

Trenere Saiva Rodiņa

Dalies ar šo rakstu!