Sezonas atklātās sacensības vieglatlētikā Liepājā

Sezonas atklātās sacensības vieglatlētikā Liepājā

viegl

foto: http://www.vieglatletika-liepaja.lv/

1.maijā Liepājā tika atklāta vieglatlētikas vasaras sacensību sezonu. Sezonas atklātās sacensības vieglatlētikā pulcēja 200 sportistus no dažādām Kurzemes pilsētām, kā arī Lietuvas. Šogad pirmo reizi sacensībās piedalījās arī veterāni dažādās vecuma grupās. LSSS audzēknis Maksims Sinčukovs (treneris V.Goļinskis), ne tikai laboja Liepājas un Latvijas rekordu U18 vecuma grupā 400m barjeskrējienā ar rez. 53.32 , bet arī pārliecinoši izpildīja normatīvu uz Pasaules čempionātu U18, kurš norisināsies Kolumbijā no 15.-19.jūlijam … (papildus info šeit: http://www.vieglatletika-liepaja.lv/)

Sacensībās piedalījās arī Talsu novada Sporta skolas audzēkņi, un labu rezultātus uzrādīja:

2. vieta Dāvis Štokmanis 100m skrējienā 12.15 s
3. vieta Elēna Miezava 400m skrējienā 1:04,9 min
1. vieta Niklāvs Paipals lodes grūšanā 12.52 m
3. vieta Kristaps Alsbergs 100 m skrējienā 12.52 s un izpildīts jaunatnes olimpiādes normatīvs
2. vieta Kristaps Alsbergs 400 m skrējienā 57,4 s un izpildīts jaunatnes olimpiādes normatīvs

 

Vieglatlētikas nodaļas treneris A.Jansons

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts