Sabiles kauss telpu futbolā

Sabiles kauss telpu futbolā

Sabiles kauss telpu futbolā norisinās divās vecuma grupās 2009.gadā dzimušajiem un jaunākiem un 2005.gadā dzimušajiem un jaunākiem. Katrā vecuma grupā tiek aizvadīti 6 posmi visas sezonas garumā. Vecuma grupā – 2009.gadā dzimušie un jaunāki, piedalās 7 komandas. Pēc trīs posmiem 7.vieta ar 1 punktu Talsu bērniem. 6.vieta ar 8 punktiem mazākajiem Kuldīgas spēlētājiem. 5. vietā ar 19 punktiem, ierindojās kaimiņi no Kandavas. 4.vietā ar 24 punktiem ir pašmāju spēlētāji- Sabile. 3. vietu ar 25 punktiem ieņem Pūres komanda. 2. vieta ar 26. punktiem komandai no Saldus, bet godpilnā 1. vieta ar 48 punktiem Kuldīgas komandai. Vecuma grupā – 2005.gadā dzimušie un jaunāki, piedalās 6 komandas Pēc trīs posmiem 6.vieta ar 3 punktiem Pūres komandai. 5.vieta ar 10 punktiem – TNNS/Talsi. 4.vietā ar 13 punktiem ‘’Kuldīga 2’’ komanda. 3.vieta ar 28 punktiem Sabilei. 2.vieta ar 35 punktiem ‘’Kuldīga 1’’ komandai un 1.vietā ar 43 punktiem TNSS/FK Laidze. Paldies komandas un sporta centra vārdā vēlamies teikt Artim Kaņepem par noorganizēto iespēju komandām aizvadīt iedvesmojošu un aizraujošu treniņu Latvijas futbola izlases spēlētāja Ginta Freimaņa vadībā, kuram ir bijusi iespēja futbola laukumā stāties pretī plaši pazīstamajai futbola zvaigznei- Cristianu Ronaldu. Vēlamies teikt paldies vecākiem un atbalstītājiem! Uz tikšanos Sabiles sporta centrā!

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts