Sabiles kauss telpu futbolā U-9 un U-13 1.posms

Sabiles kauss telpu futbolā U-9 un U-13 1.posms

Sabiles sporta centrā skolēnu rudens brīvlaikā tika aizvadīti divi turnīri telpu futbolā, kur bērni sacentās un pilnveidoja savas prasmes. Sacensības norisinājās divās vecuma grupās – U-9 un U-13. Sabiles kauss telpu futbolā ir jau ikgadējs turnīrs, kas ziemas sezonā no novembra līdz martam pulcē Talsu, Kuldīgas, Saldus, Kandavas, Pūres sportistus, lai krātu futbola spēļu pieredzi sacensību režīmā. Tie ir mazi svētki Sabiles mazajiem futbolistiem un arī viņu vecākiem. Paldies vecākiem par pilnajām tribīnēm visas dienas garumā un treneriem par atsaucību, ieguldīto darbu un laiku bērnu izaugsmē!
U-9 – 2009. gadā dzimušajiem un jaunākiem futbolistiem turnīram pieteicās 7 komandas: TNSS/SABILE, TNSS/TALSI, Kuldīga 1, Kuldīga 2, Saldus, Kandava un Pūre. Turnīrā katra komanda spēlē ar katru, vienas spēles laiks ir 18 minūtes. Kopā katra komanda aizvadīja 6 spēles. Pirmā posma rezultāti: 7.vieta ar 0 punktiem TNSS/TALSI; 6.vieta ar 4 punktiem Kuldīga 2; 5.vieta ar 6 punktiem Pūre; 4.vieta ar 9 punktiem TNSS/SABILE; 3.vieta ar 12 punktiem Kandava; 2.vieta ar 13 punktiem Saldus un 1.vieta ar visām uzvarām un 18 punktiem Kuldīga 1.
U13 – 2005.gadā dzimušajiem un jaunākiem futbolistiem turnīram pieteicās 6 komandas: TNSS/SABILE; TNSS/FK LAIDZE; TNSS/TALSI; Pūre; Kuldīga 1 un Kuldīga 2. Pirmā posma rezultāti: 6.vieta ar 0 punktiem Pūre; 5.vieta ar 3 punktiem Kuldīga 2; 4.vieta ar 6 punktiem TNSS/TALSI; 3.vieta ar 9 punktiem TNSS/SABILE un dalīta 1.-2. vieta ar vienādu punktu skaitu 13 TNSS/FK LAIDZE un Kuldīga 1.
Paldies Latvijas Futbola Federācijas prezidentam Kasparam Gorkšam par laba vēlējumiem Sabiles futbolistiem.

Treneris M.Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts