Sabiles kauss telpu futbolā jauniešiem 3.posms

Sabiles kauss telpu futbolā jauniešiem 3.posms

Š.g. 17.decembrī Sabiles sporta centrā notika Sabiles kauss telpu futbolā jauniešiem 3.posms

2001.gadi

1.vieta Sabile

2.vieta Talsi

3.vieta FK Laidze

2005. gadi

1.vieta Kuldīga

2.vieta Sabile

3.vieta FK Laidze.

 

Bet 21.decembrī Sabiles sporta centrā notika Ziemassvētku kauss jauniešiem mini futbolā

Turnīrā piedalījās Talsu novada Sporta skolas Sabiles futbolisti, kopā 24 futbolisti gan lieli, gan mazi. Par labākajiem turnīrā tika atzīti – 1.vietā Kārlis Neilands, Kristians Hartmanis, Linards Slēžis, Krišjānis Gross, Aksels Feldbergs, Miks Mustafējevs; 2.vietā  Toms Grīslis, Edvards Neilands, Mārtiņš Zvaigzne, Artūrs Reimarts, Ernests Jekums, Ernests Černockis, Madars Doniņš. 3.vietā Indriķis Ošenbergs, Kristaps Zvaigzne, Edgars Zvaigzne, Ralfs Pīlēģis, Paula Prūse, Matīss Cēlerts.

Paldies vecākiem par atbalstu!

Treneris Mārcis Červoņikovs

20161223_162417

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts