“Sabiles kauss telpu futbolā jauniešiem” 2.posms aizvadīts

“Sabiles kauss telpu futbolā jauniešiem” 2.posms aizvadīts

19.novembrī Sabiles sporta centrā tika aizvadīts 2. posms “Sabiles kauss telpu futbolā jauniešiem”. Šis posms bija pārsteigumiem pilns un kopvērtējuma tabulā notika krasas izmaiņas.

Vecākajā grupā 2001.gadā dzimušiem jauniešiem,  nedaudz ar veiksmes palīdzību, 1.vieta Sabiles futbolistiem, 2.vieta FK Laidzes futbolistiem ar vienu uzvaru un diviem neizšķirtiem, savukārt 3.vieta – Talsu zēniem ar vienu uzvaru un vienu neizšķirtu, bet 4.vietā Kuldīgas komanda, piekāpjoties visām komandām.

Jaunākajā grupā 2005.gadā dzimušiem kopvērtējumā pārliecinoši un negaidīti 1.vieta FK Laidzes futbolistiem, kuri trīs spēlēs izcīnīja trīs uzvaras, 2.vietā ar vienu uzvaru un neizšķirtu Kuldīgas komanda, 3.vieta – Talsu zēniem, bet 4.vieta Sabiles zēniem.

Paldies vecākiem un sakatītājiem par atbalstu un tiekamies 3.posmā – 23. decembrī 17:00 Sabiles sporta centrā!

 

Treneris M.Červoņikovs

001

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts