S!-Fischer 2020 Ziemas skolēnu čempionāts distanču slēpošanā

S!-Fischer 2020 Ziemas skolēnu čempionāts distanču slēpošanā

21.februārī Talsu jaunie slēpotāji devās uz Siguldu, kur bija iespēja sacensties slēpošanas supersprintā 200m distancē brīvajā stilā. Iesildīties uz slēpēm nebija iespējams, organizatori taupīja trasi tieši šīm sacensībām, dalībnieki uz starta līnijas uzkāpa uz slēpēm un 200 metru distancē rādīja, kurš spēs visātrāk pierast pie sniega un slēpju sajūtām, lai šajā superīsajā distancē parādītu pēc iespējas labāku rezultātu. Prieks, ka mūsu puiši parādīja, ka ir gana eksplozīvi un ātri, lai cīnītos par augstām vietām.

Protams rezultāti tik īsā distancē ļoti blīvi un V 12 grupā 3.vietu izcīnīja Rihards Lozbers, otrai vietai piekāpjoties vien 0,12 sekundes. V 14 grupā 2.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 6.vietā Valters Bresme un  11.vietā Rainers Krišmanis. V16 grupā Aleksis Samcēvičs 5.vietā, Kristers Kalašņikovs 6.vietā, Erasts Bobrovs 15.vietā. V18 grupā 11.vietā ierindojās Ulvis Krišmanis.

Pēc sacensībām izmantojām iespēju un aizvadījām labu treniņu pa sniegotu trasi, kas šajā ziemā ir gana ekskluzīvs pasākums. Paldies sporta skolai, kas dod mums šādas iespējas.

Treneri

Foto no www.siguldassports.lv

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts