“Rudes kauss 2022” futbolā – čempioni!

“Rudes kauss 2022” futbolā – čempioni!

Š.g. 9. un 10.jūlijā Talsu novada Sporta skolas U11 vecuma grupas futbolisti piedalījās divu dienu turnīrā – “Rudes kauss 2022”. Pagājušā gada turnīrā tika  izcīnīta otrā vieta, finālā zaudējot vien Jēkabpilij.

Arī šogad Talsu NSS komanda turpināja sadarbību ar Kuldīgas NSS komandu, apvienojot spēkus turnīrā.

Pirmajā dienā tika izcīnītas trīs pārliecinošas uzvaras – pret Liepājas FS/VN (7:0); FK “Valor Ropaži” (4:2) un Grobiņas SC (5:2) komandām. Mūsu jaunie futbolisti iekļuva zelta grupā un otrajā dienā bija jācīnās par 1.-4.vietu.

Otrajā dienā pirmā spēle tika aizvadīta pret Liepājas “FS 2011” komandu. Kārtīgā cīņā jaunie futbolisti neatstāja nekādus variantus Liepājas puišiem – uzvara 5:0. Otrajā spēlē pretī stājās Liepājas FS VN komanda. Duelī izcīnīta droša uzvara 5:1.

Otro gadu pēc kārtas viss izšķirās turnīra noslēdzošajā spēlē, kur atkal bija jāspēkojas ar Jēkabpils futbolistiem. Šoreiz audzēkņi parādīja savu labāko spēli un pamatīgi sarūgtināja jēkabpiliešus, izcīnot uzvaru ar 5:0, un virs galvām ceļot Rudes Kausu!

Par turnīra labāko aizsargu atzīts mūsu komandas kapteinis Rihards Bieriņš no Kuldīgas NSS. Komandas labākā spēlētāja gods Jēkabam Mikum Himičam no Talsu NSS.

Treneri Artūrs Šternbergs un Mārcis Červoņikovs ir ļoti gandarīti par komandas sniegumu: “Puiši parādīja skaistu futbolu, ko novērtēja arī cilvēki no malas. Paldies vecākiem, kuri atbalstīja klātienē un visiem pārējiem, kuri turēja par mums īkšķus!”

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts