RSP BABOLAT Atklātais čempionāts 5.kārtās fināls

RSP BABOLAT Atklātais čempionāts 5.kārtās fināls

IMG_0862

RSP  BABOLAT atklātais čempionāts 5.kārtās fināls 9.maijā. Šī skaistā pasākuma fināls notika O.Kalpaka pamatskolas jaunajā skaistajā sporta zālē Rīgā. Šoreiz 2014. – 2015.gada atklātais čempionāts notika 5 kārtās no 2014.gada 20.septembra līdz 2015.gada 9.maijam. Arī šoreiz, kā vienmēr augsta līmeņa sacensības bija ļoti garas – no Talsiem izbraucām 7:00 bet atgriezāmies 1 stundu pēc pusnakts. Tāpēc mēs visi braucēji sakām sirsnīgu PALDIES autobusa šoferim  ULDIM  ŠMĒDIŅAM  par sirsnīgo palīdzību visas dienas garumā.    

Šoreiz 5.kārtā Talsu novada Sporta skolas Badmintona nodaļas  komandas sportistu izcīnītās vietas :

Jaunāko zēnu D grupā vienspēlēs no 16 sportistiem 1.vietu izcīnīja KRISTAPS VĀRNA, 2.vietā DANS DANIEL BISENIEKS, 5.v. FILIPS ĒCIS, 6.v. MĀRTIŅŠ VĀRNA, 9.v. AIGARS RODERIS-RODERTS, 14.v. PATRIKS KANDIS, 15.v. MATĪSS BISENIEKS.

Grupā  C meiteņu un sieviešu vienspēlēs no 23.sportistēm 7.vietā IEVA VALGELINA, 13.vietā  NIKOLA KALNIŅA, 17.vietā  VIKTORIJA GILBERTE.

Grupā  C zēnu un vīru vienspēlēs no 19.sportistiem  4.vietā MATĪSS PUTNIŅŠ, 5.v. ANDRIS RAIVIS VERNERS, 17.v. ARTIS EINŠTĀLS, 18.v. MĀRIS NAGOBADS.  Grupā B vīru vienspēlēs no 16.sportistiem  10.vietā RIČARDS  MEŽENIEKS.

DUBULTSPĒLĒS  grupā  B :  WD no 6.pāriem 3.v. NIKOLA KALNIŅA  un  IEVA  VALGELINA.    MD  no 10. Pāriem  3v. ANDRIS RAIVIS VERNERS un KRITAPS VĀRNA, 9.v.Artis Einštāls un Matīss Putniņš 

VISU 5. KĀRTU KOPVĒRTĒJUMĀ :    GRUPĀ D  MS no 42 sportistiem  1.vietā  KRISTAPS  VĀRNA, 2.v. FILIPS ĒCIS, 3.v. DANS DANIELS BISENIEKS, 5.v. Aigars Roderis-Roderts, 7.v. Mārtiņš Vārna, 29.v. Patriks Kandis, 33.v. Matīss Bisenieks.

Grupā  C WS  no 57 sportistēm  4.vietā Ieva Valgelina, 7.v. Nikola Kalniņa, 9.Vitorija Gilberte. Grupā  C  MS  no 42 sportistiem  4.vietā Matīss Putniņš, 5.v. Andris Raivis Verners, 8.v. Māris Nagobads, 13.v. Artis Einštāls, 28.v. Jēkabs Akermanis.     Grupā B  MS no 26 sportistiem  8.v. Ričards Meženieks.                                                                                                                                                  

Dubultspēlēs  Grupā B  :   WD  no 10 pāriem  1. Vietā NIKOLA KALNIŅA un IEVA VALGELINA.    MD   no  10 pāriem  2.v. Andris Raivis Verners un Kristaps Vārna, 4.v. Artis Einštāls un Matīss  Putniņš..      XD   no  19.pāriem  3.vietā Andris Raivis Verners un Ieva Valgelina.

Talsu novada Sporta skolas Badmintona nodaļas treneri Jānis Pētersons un Edgars Kviesis.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts