RSP BABOLAT 2014.-2015.g. atklātais čempionāts Badmintonā 4.kārta Rīgas Olimpiskajā centrā

RSP BABOLAT 2014.-2015.g. atklātais čempionāts Badmintonā 4.kārta Rīgas Olimpiskajā centrā

28.martā norisinājās RSP BABOLAT 2014.-2015.g. atklātais čempionāts Badmintonā  4.kārta  Rīgas Olimpiskajā centrā.

RSP  BABOLAT  sacensības vienmēr ir ļoti spraigas un interesantas. Tā bija arī šoreiz.  No Talsu novada Sporta skolas bijām jau gatavi izbraukt 6:45 ,bet  atgriezāmies jau stingri pēc pusnakts, jo spēles uz 12 laukumiem gāja ļoti spraigi no plkst. 9:00 līdz pēdējai apbalvošanai jauktajās dubultspēlēs  jau pirms plkst. 23:00.  Tāpēc mēs abi treneri un visi braucēji sakām  VISLIELĀKO un VISSIRSNĪGĀKO  PALDIES  mūsu  AUTOBUSA ŠOFERIM  ILLIMĀRAM  VEIDEMANIM  par sirsnīgo attieksmi pret mums visiem.

ŠOREIZ  SASNIEGTIE  REZULTĀTI:

GRUPĀ  D, kur spēlēja visjaunākie  dalībnieki,  ZĒNU VIENSPĒLĒS  no  19 dalībniekiem  PIRMĀS TRĪS VIETAS UN VISAS  MEDAĻAS IZCĪNĪJA  TALSU NOVADA SPORTA  SKOLAS  Badmintona nodaļas  audzēkņi : 1.vietā  FILIPS  ĒCIS,  2.v. DANS  DANIELS  BISENIEKS, 3.v. KRISTAPS  VĀRNA,  5.v. MĀRTIŅŠ  VĀRNA,  12.v. JĒKABS  KONOŠONOKS, 13.v. PATRIKS  KANDIS,  16.v. MATĪSS  BISENIEKS.

GRUPĀ  C  SIEVIEŠU  VIENSPĒLĒS  no  28 dalībniecēm : 5.v.  IEVA  ABIGAILA  VALGELINA, 11.v. NIKOLA  KALNIŅA,  21.v. VIKTORIJA  GILBERTE.

GRUPĀ  C  VĪRIEŠU VIENSPĒLĒS  no  16 dalībniekiem  :  4.vietā  ANDRIS  RAIVIS  VERNERS,  7.v. MATĪSS  ARTIS  PUTNIŅŠ, 9.v.  MĀRIS  NAGOBADS, 12.v. ARTIS  EINŠTĀLS.

GRUPĀ  B  SIEVIEŠU VIENSPĒLĒS  no  12 dalībniecēm : 5.v.  ANNIJA  KUZMA.

GRUPĀ  B  JAUKTAJĀS  DUBULTSPĒLĒS  no 9.pāriem :  3.v. ANDRIS  RAIVIS  VERNERS  un IEVA  ABIGAILA  VALGELINA.

Nākamās sacensības TALSOS  11.aprilī – TALSU novada PIEAUGUŠO MEISTARSACĪKSTES!

Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneri Edgars Kviesis un Jānis Pētersons.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts