RSP BABOLAT 2014.-2015.g. atklātais čempionāts Badmintonā 2.KĀRTA

RSP BABOLAT 2014.-2015.g. atklātais čempionāts Badmintonā 2.KĀRTA

IMG_0184

1.novembrī Rīgas Olimpiskajā centrā norisinājās RSP BABOLAT 2014.-2015.g. atklātais čempionāts Badmintonā 2.KĀRTA.

RSP BABOLAT organizētās sacensības Rīgas Olimpiskā centra lielajā zālē vienmēr ir  ļoti spraigas un interesantas. Tā arī šoreiz 2.kārtas sacensībās piedalījās vairāki labi sagatavoti spēlētāji, salīdzinot ar pirmo kārtu.

Šoreiz sasniegtie rezultāti:    GRUPĀ  D, kur spēlēja visjaunākie, ZĒNU VIENSPĒLĒS  no 23 dalībniekiem pirmās 3 vietas izcīnīja mūsu zēni:  1.vietā KRISTAPS VĀRNA, 2.vietā  AIGARS  RODERIS- RODERTS, 3.vietā FILIPS ĒCIS,  9.vietā – salīdzinoši augstā vietā pēc ilgas slimošanas – DANS DANIELS BISENIEKS.

GRUPĀ C  MEITEŅU un  SIEVIEŠU VIENSPĒLĒS  no  23 dalībniecēm:  5.vietā  IEVA ABIGAILA VALGELINA,   13.vietā  VIKTORIJA  GILBERTE,  17.vietā NIKOLA KALNIŅA .

GRUPĀ  C  ZĒNU un VĪRU  VIENSPĒLĒS  no  16 dalībniekiem: 4.vietā  MATĪSS PUTNIŅŠ,  5.vietā ANDRIS  RAIVIS  VERNERS, 6.vietā  ARTIS EINŠTĀLS, 11.vietā JĒKABS AKERMANIS, 13.vietā RENĀRS KRASTIŅŠ, 16.vietā GVIDO JANSONS, kurš ir viens no mūsu labākajiem spēlētājiem, šoreiz ieradās pēc slimošanas, bet tomēr dūšīgi cīnījās līdz galam.

GRUPĀ  B  ZĒNU un VĪRU VIENSPĒLĒS  no  12 dalībniekiem:  10.vietā  RIČARDS  MEŽENIEKS.

Šajā kārtā mūsu sportisti startēja arī dubultspēlēs, lai labāk sagatavotos Latvijas Jaunatnes čempionātam. Arī  dubultspēlēs spēlēja jaunieši kopā ar pieaugušiem.

GRUPĀ B MEITEŅU DUBULTSPĒLĒS no 9 pāriem: 1.vietā  IEVA ABIGAILA VALGELINA un NIKOLA KALNIŅA.

GRUPĀ  B  ZĒNU DUBULTSPĒLĒS no 8 pāriem: 1.vietā KRISTAPS VĀRNA un ANDRIS  RAIVIS  VERNERS, 3.vietā ARTIS EINŠTĀLS un RENĀRS KRASTIŅŠ.

GRUPĀ  B  JAUKTAJĀS DUBULTSPĒLĒS  no  9  pāriem: 1.vietu  smagās cīņās izcīnīja ANDRIS RAIVIS VERNERS un IEVA ABIGAILA  VALGELINA.

Šajās sacensībās grupu vadīja abi treneri  pirmajā dienā, bet otrajā dienā Ričardu Meženieku ar savu transportu uz sacensībām veda treneris Edgars Kviesis. Kā parasti palīdzēja ar savu transportu atbraukušie vecāki un līdzjutēji, paldies viņiem. Komandā iekļautie sportisti izpildīja treneru izvirzītos uzdevumus.

Nākamās izbraukuma sacensības Latvijas Jaunatnes Čempionāts Siguldā 30.novembrī.

REZULTĀTI LEJUPIELĀDEI: RBS 01.11.14. rezultāti

Ar cieņu,

Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneri – Edgars Kviesis un Jānis Pētersons.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts