Riharda Kalniņa un Jāņa Broka piemiņas sacensības Badmintonā

Riharda Kalniņa un Jāņa Broka piemiņas sacensības Badmintonā

???????????????????????????????

Katru mēnesi Talsos tiek rīkotas piemiņas sacensības kādam, mūsu novadam labu paveikušam cilvēkam, kurš jau ir viņā saulē. Šoreiz šādas sacensības rīkojām 4.oktobrī par godu Talsu Badmintona aizsācējiem jau pagājušā gadsimta 60-tajos gados. Tā mūsu grupas bērniem ir iespēja uzzināt vairāk par mūsu sporta veida vēsturi Talsos. Šoreiz dalībnieku bija daudz. Pie mums uz Talsiem no Jelgavas atbrauca sportists Pauls Rozenvalds, kurš jau savos 10 gados ir sasniedzis augstu līmeni Skvošā Eiropas Čempionātā, un izteica vēlēšanos iepazīties un sacensties ar mūsu U-11 grupas zēniem badmintonā. 

Šoreiz sasniegtie dalībnieku rezultāti un ieņemtās vietas:    U-11 grupā  meitenēm ieradās tikai Anna Akermane, jo pārējās meitenes bija saslimušas.    ZĒNU VIENSPĒLĒS piedalījās 6 sportisti.   1.vietu līdzīgās cīņās izcīnīja MATĪSS BISENIEKS,  2.vietā  PATRIKS KANDIS,  3.vietā  PAULS ROZENVALDS (Jelgava), 4.vietā  TOMIJS  DĒRINGS, 5.vietā  RAIVIS RUTKIS, 6.vietā  EDVARTS UZULNIEKS, kurš spēlē nesen, bet droši un centīgi jau piedalījās sacensības.  ZĒNU DUBULTSPĒLĒS   1.vietā PATRIKS KANDIS un MATĪSS BISENIEKS, 2.vietā  PAULS ROZENVALDS un TOMIJS DĒRINGS. 

U-13 GRUPĀ  ZĒNU VIENSPĒLĒS no 10 zēniem  1.vietā  AIGARS RODERIS-RODERTS, 2.vietā MĀRTIŅŠ VĀRNA,  3.vietā  FILIPS ĒCIS, 4.vietā DĀVIS RAPĪTIS, 5.vietā HENRIKS  JANKEVICS, 6.vietā  JĒKABS KONOŠONOKS, 7.vietā TOMS KALNIŅŠ, 8.vietā  RAINERS APSĪTIS, 9.vietā  ELANS PĪPE, 10.vietā  KĀRLIS JURKA.    ZĒNU DUBULTSPĒLĒS   1.vietā AIGARS  RODERIS-RODERTS  un MĀRTIŅŠ VĀRNA, 2.vietā  FILIPS ĒCIS  un JĒKABS KONOŠONOKS,  3.vietā  DĀVIS RAPĪTIS  un  HENRIKS JANKEVICS.

U-15  GRUPĀ   no 8 dalībniecēm  MEITEŅU VIENSPĒLĒS  1.vietā  IEVA ABIGAILA VALGELINA, 2.vietā NIKOLA KALNIŅA, 3.vietā  VIKTORIJA GILBERTE,  4.vietā  SANTA STRAUME, 5.vietā  REBEKA STAŠĀNE, 6.vietā  SABĪNE  ALIKA, 7.vietā  TERĒZAVĀGENTROCA, 8.vietā  LORETA PRIEDE.  MEITEŅU DUBULTSPĒLĒS   1.vietā  IEVA VALGELINA un NIKOLA KALNIŅA, 2.vietā  SANTA STRAUME un VIKTORIJA GILBERTE,  3.vietā  TERĒZA VĀGENTROCA un REBEKA STAŠĀNE.   ZĒNU VIENSPĒLĒS  1.vietā  ANDRIS RAIVIS VERNERS, 2.vietā  DANS BISENIEKS, 3.vietā  KRISTAPS VĀRNA.  JAUKTAJĀS DUBULTSPĒLS  1vietā  IEVA VALGELINA un KRISTAPS VĀRNA, 2.vietā  SANTA STRAUME  un DANS  BISENIEKS.

VĪRU VIENSPĒLĒS bija arī 3 pieaugušie un spēlējot visiem kopā ar U-15 un U-17 grupu jauniešiem no 12. Dalībniekiem 1.vietā RIČARDS MEŽENIEKS, 2.vietā RAIVI REINFELDS, 3.vietā ANDRIS RAIVIS VERNERS, 4.v. Renārs Krastiņš, 5.v. Jēkabs Akermanis, 6.v. Māris Nagobads, 7.v. Juris Nagobads, 8.v.  Kristiana Mirecka, 9.v. Dans Bisenieks, 10.v. Kristaps Vārna, 11.v. Henriks Apsītis, 12.v. Artis Einštāls.

 

Nākošās sacensības izbraukumā uz Rīgu 11.oktobrī.

 

Ar cieņu,

Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris Jānis Pētersons.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts