Rīgas RSP Rīgas Olimpiskajā Centrā Jauniešu sacensībās badmintonā

Rīgas RSP Rīgas Olimpiskajā Centrā Jauniešu sacensībās badmintonā

DSCF1730

 

22.02.2014.

Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas jauniešu komanda, kuras visi spēlētāji bija atbilstoši sacensību prasībām, šajās sacensībās spēlēja ļoti labi, izcīnot 4 zelta, 4 sudraba un 2 bronzas medaļas. Sacensības Rīgas Olimpiskajā Centrā bija labi organizētas, un uzskatām, ka šādās sacensībās jāpiedalās biežāk, lai gūtu ļoti vērtīgu pieredzi izbraukuma sacensībās ar citu Latvijas Badmintona klubu sportistiem. Tikai tā ir iespējams pilnībā celt mūsu jauno sportistu pieredzi spēlēs un psiholoģisko gatavību visiem izbraukuma turnīriem Badmintonā. Gribu teikt Lielu PALDIES Aigara Rodera-Roderta Omītei Ilzei Āboliņai, kura regulāri brauc mūsu komandai līdzi uz visām sacensībām, ļoti veiksmīgi palīdzot tikt galā ar mazo spēlētāju reizēm uznākošajām nedaudzajām nerātnībām. Šoreiz saku PALDIES arī pašiem sportistiem, jo nebiju spiezts nevienu reizi aizrādīt Nevienam. Šoreiz mūsu izcīnītās vietas:
U-11 Vecuma GRUPĀ MEITEŅU VIENSPĒLĒS WS no 15 dalībniecēm 6.vietā ANNA AKERMANE, 8.vietā KATRĪNA FREIBERGA. ZĒNU VIENSPĒLĒS MS 1.vietā MATĪSS BISENIEKS, 2.v. MĀRTIŅŠ VĀRNA, 3.v. PATRIKS KANDIS. ( No 12 dalībniekiem)
U-13 GRUPĀ MEITEŅU VIENSPĒLĒS WS no 17 dalībniecēm 1.vietā IEVA ABIGAILA VALGELINA, 5.v. NIKOLA KALNIŅA. ZĒNU VIENSPĒLĒS MS 1.vietā AIGARS RODERIS RODERTS, 2.vietā KRISTAPS VĀRNA, 5.v. JĒKABS KONOŠONOKS, 6.v. DANS DANIELS BISENIEKS, 7.v. RAINERS APSĪTIS, 13.v. Jēkabs Makstnieks. ( NO 15 dalībniekiem)
U-15 un U-17 Apvienotajā GRUPĀ MEITEŅU VIENSPĒLĒS no 9 dalībniecēm 2.vietā KRISTIANA MIRECKA, 4.vietā ELZA ĀBOLIŅA. ZĒNU VIENSPĒLĒS no 14 dalībniekiem 1.v. JĒKABS AKERMANIS, 2.vietā DĀVIS LĒVALDS, 3.vietā DMITRIJS AMOSOVS, 4.v. SANDIS ŠPRUNKS, 5.v. MĀRIS NAGOBADS, 9.v. HENRIKS APSĪTIS, 13.v. Elvijs Raudis (no 14 zēniem)

Nākamās sacensības Talsos Kurzemes jauniešu čempionāts 22.martā.

Nākamās izbraukuma sacensības Rīgas RSP BABOLAT čempionāta 3.kārta 30.martā.

Ar cieņu, Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris J. Pētersons.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts