Rīgas riteņbraukšanas skolas sezonas atklāšanas sacensības riteņbraukšanā

Rīgas riteņbraukšanas skolas sezonas atklāšanas sacensības riteņbraukšanā

IMG_9519

11.aprīlī Rīgā norisinājās Rīgas riteņbraukšanas skolas sezonas atklāšanas sacensības riteņbraukšanā. Talsu novada Sporta skolu trenera Gunāra Ķiepes vadībā, jauniešu grupā pārstāvēja Kristers Ansons izcīnot 2.vietu (26km grupas brauciens); Raimonds Zlotņikovs ierindojoties 17.vietā; Miks Kamļevs iegūstot 18.vietu un Ronalds Zlotņikovs paliekot 22.vietā.

Kā arī mūsu riteņbraukšanas nodaļas meitenes Katrīna Krivenko, izcīnot 4.vietu individuālajā starta braucienā, kā arī Vita Sudrabiņa ierindojoties 9.vietā grupu braucienā 16km. Vēl grupu braucienā piedalījās mūsu Jānis Dambergs iegūstot 24.vietu.

Treneris piebilst, ka jāturpina tik pat ļoti strādāt un trenēties. Sportistu sniegums vērtējams apmierinoši. 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts