Rīgas pilsētas sezonas noslēguma atklātās sacensības individuālajā braucienā riteņbraukšanā Biķerniekos

Rīgas pilsētas sezonas noslēguma atklātās sacensības individuālajā braucienā riteņbraukšanā Biķerniekos

Sestdien, 28.septembrī Rīgā Biķernieku  kompleksajā sporta bāzē notika tradicionālās Rīgas pilsētas sezonas noslēguma atklātās sacensības individuālajā braucienā riteņbraukšanā. No Talsu novada Sporta skolas sacensībās piedalījās 5 riteņbraucēji. C grupā Elvis Lielmanis izcīnīja 15.vietu, bet Mārtiņš Araks – 23.vietu. D grupā Kristaps Lauvenšteins izcīnīja 15.vietu, Daniels Krūmiņš -11.vietu. Mūsu jaunā riteņbraucēja Izolde Monika Freimane izcīnīja godpilno 2.vietu. Šosezon sacensības ir noslēgušās, riteņbraucēji ar jaunu sparu gatavosies nākošai sezonai.

 

Treneris Gunārs Ķiepe

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts