Rīgas atklātais izaicinājuma kauss florbolā 4×4 meitenēm

Rīgas atklātais izaicinājuma kauss florbolā 4×4 meitenēm

  1. novembrī Rīgā tika aizvadīts izaicinājuma kauss florbolā meitenēm U-10 vecuma grupā. Sacensības norisinājās uz samazināta laukuma ar mazajiem vārtiem un vārtsargu, spēlējot 3 pret 3. Talsu novada Sporta skolas komandas veiksmīgi aizvadīja šo turnīru. Talsu NSS-1 komanda ( M. Šīmane, L. Rozenfelde, I. Bojarska, A. Bramberga) izcīnīja godalgoto 1. vietu, bet Talsu NSS-2 komanda (E. Baumane, E. Riņķe, S. Bērziņa, P. Zorģe) ierindojās 9. vietā. Turnīrā piedalījās 10 komandas no Rīgas, Ķekavas, Rubenes, Valmieras un Valmieras novada, Talsiem. Paldies meitenēm par cīņassparu un ticību saviem spēkiem!

Florbola trenere N. Joničenko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts