Republikas Čempionāta sacensības riteņbraukšanā kritērija braucienos

Republikas Čempionāta sacensības riteņbraukšanā kritērija braucienos

11231326_1059646077398322_892009038247424935_n

Cerību kausā kopvērtējuma līderis ir mūsu Kristers ANSONS (Foto: Agnis Melderis)

23.maijā Gulbenē notika “Baltais Cerību kausa” trešais posms šosejas riteņbraukšanā, kura laikā arī tika noskaidroti Latvijas čempioni kritērija braucienā. Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja brāļi Ronalds Zlotņikovs un Raimonds Zlotņikovs, Miks Kamļevs un Kristers Ansons.  Šajās sacensībās sīvā cīņā, 30,4km kritēriju braucienā pa Gulbenes pilsētas ielām, uzvaru izcīnīja Talsu novada Sporta skolas audzēknis KRISTERS ANSONS. Savukārt, 6.vietu ieguva Raimonds Zlotņikovs un 15.vieta Miks Kamļevs.

Citāts no Latvijas Riteņbraukšanas federācijas mājas lapas, konkrēto sacensību atskata:

“Ar lielu interesi tika gaidīts jauniešu starts. Arī šeit likme bija ļoti augsta – Latvijas čempiona tituls. Ar dzelteno līdera krekliņu Gulbenē priekšā tika stādīts talsinieks un Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Kristers Pelčers. Šīs grupas sportisti sacentās 16 apļos. Distances pirmajā daļā punktus visnaskāk pelnīja pirmā gada jaunieši – Ādams Viens Rozenfelds un Arvis Rendors. Ilgu laiku līderis bija “Kuldīga/ MSĢ” pārstāvis Rendors. Nopietns pavērsiens notika trīs apļus pirms finiša, kad no visiem pārliecinoši aizbēga Kristers Ansosns un Kristaps Pelčers. Abi Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkņi no Talsiem un Kuldīgas tā arī palika nenoķerti līdz finišam. Šajā laikā par līderi kļuva Ansons, kamēr Pelčers izrāva trešo pozīciju. Kristeram Ansonam sacensību noslēgumā 24 punkti, Arvim Rendoram 19, kamēr Kristapam Pelčeram 15 punkti. Meiteņu jauniešu konkurencē uzvarēja dobelniece Megana Grīslīte.”

 

ŠOBRĪD TALSU NOVADA SPORTA SKOLAS KOMANDA, PĒC TRIM KĀRTĀM, IR PIRMAJĀ VIETĀ, APSTEIDZOT KULDĪGAS NOVADA SPORTA SKOLU. 

2015. gada sezonas “Baltais Cerību kausa” sezonas kalendārs:

23. maijs: Gulbene – Kritērija brauciens

12. jūnijs: Carnikava – Kritērija brauciens

12. jūlijs: Talsi – Grupas brauciens

1. augusts: Ragana – Kritērija brauciens

8. augusts: Mārupe – Kritērija brauciens

20. septembris: Smiltene – MTB kross

 

Bērnu sacensības norisināsies piecos no astoņiem posmiem – Gulbenē, Talsos, Raganā, Mārupē un Smiltenē. Šajās aktivitātēs varēs piedalīties ikviens jaunais censonis, sākot no trīs gadu vecuma. Zēnu un jauniešu grupās dalībnieki cīnīsies ne tikai individuālajā, bet arī komandu vērtējumā. Galvenā balva seriālā būs jauns šosejas velosipēds, ko savā īpašumā iegūs individuālā vērtējuma uzvarētāja komanda.

Foto: Agnis Melderis

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts