Pusfināla spēles: Talsu NSS/Krauzers U12 un U16 komandas izcīna uzvaras pār Valmieru un Ķekavu

Pusfināla spēles: Talsu NSS/Krauzers U12 un U16 komandas izcīna uzvaras pār Valmieru un Ķekavu

Trešdien, 3. aprīlī, Talsu Valsts ģimnāzijā notika pusfināla spēles U12 un U16 grupām.

Talsu NSS/Krauzers U12 komanda savā laukumā uzņēma Valmieras VSS, rezultātā izcīnot pārliecinošu uzvaru – 5:0.

“Pirmajā periodā dominējām, bet tajā pašā laikā valmierieši trīs reizes meta pa mūsu vārtu stabiņu. Otrajā periodā pazaudējām iniciatīvu, bet savā vietā bija vārtsargs Roberts Freibergs. Trešajā periodā izdevās izturēt lielo mazākumu –  pieci pret trīs un vēl palielināt pārsvaru līdz 5:0. Lieliska spēle no talsinieku otrās maiņas, kura guva četrus vārtus no pieciem,” uzsver treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultativitātes punkti – Everts Alsbergs 2 (2+0), Markuss Tīdemanis 2 (1+1), Martins Kuļšs 1 (1+0), Miks Hermanis 1 (1+0), Demians Lauvenšteins 1 (0+1), Fricis Cēbers 1 (0+1).

Talsu NSS/Krauzers U16 florbolisti spēlēja pret Ķekavas Bulldogs komandu. Spēles rezultātā Talsu komandai izdevās izcīnīt uzvaru – 6:3.

“Pusfinālu pret Ķekavas komandu iesākām labi. Spēles sākumā nevedās ar pretinieku ātro uzbrukumu ierobežošanu. Pēc pirmā pārtraukuma uzlikām akcentus uz konkrētām darbībām laukumā, kas nesa vēlamo rezultātu. Uz atbildes spēli pēc nedēļas brauksim ar +3, kas ir labs pamats ceļā uz finālu, bet tas neko vēl negarantē. Ir jāizdara darbs līdz galam,” komentē treneris Toms Akmeņlauks.

Rezultativitātes punkti – Linards Putniņš 4 (2+2), Gustavs Grahoļskis 2 (2+0), Rūdolfs Niedrājs 2 (1+1), Eduards Sokolovs 1 (1+0), Klāvs Vītols 1 (0+1), Patriks Voroncovs 1 (0+1), Kārlis Laukmanis 1 (0+1).

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību on reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts