Play off izslēgšanas spēles 1. līgas komandai : Talsu NSS/ TX koks pret Latvijas Universitāte/ FS Masters

Play off izslēgšanas spēles 1. līgas komandai : Talsu NSS/ TX koks pret Latvijas Universitāte/ FS Masters

Š.g. 23. un 24. februārī Rimi Olimpiskajā centrā un Ulbrokas sporta kompleksā norisinājās Play off izslēgšanas spēles 1.līgai – Talsu NSS/TX koks komandai. Talsu florbolisti spēlēja pret Latvijas Universitāte/ FS Masters komandu.
“1.līgas pirmās ceturtdaļfināla spēles ir iesākušās neveiksmīgi, un viena no līgas labākajām komandām apliecina savu favorītstatusu! Divi neizteiksmīgi zaudējumi izbraukumā, bet priekšā spēle mājās – 27.02. plkst.20.00, kurā jāparāda, ka esam spējīgi sezonu turpināt,” uzsver treneris Artis Raitums.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts