Pirmssvētku spēļu maratons noslēdzies ar 13 uzvarām un 2 zaudējumiem!

Pirmssvētku spēļu maratons noslēdzies ar 13 uzvarām un 2 zaudējumiem!

Spēļu nedēļa iesākās ar divām Apelsīns/Talsi 1.līgas spēlēm. Vispirms apelsīni izraukumā tika galā ar „Babīte” florbolistiem uzvarot 7:3, bet dienu vēlāk samocīta 5:3 uzvara pār „Kurši 2” komandu.

Sestdien Talsos notika trešais Latvijas čempionāta posms U10 vecuma grupas jauniešiem, kur Talsu NSS/Krauzers vispirms ar 23:0 sagrāva Bauskas BJSS otro komandu, bet pēc tam tāds pats liktenis piemeklēja arī Bauskas BJSS pirmo komandu, kas talsiniekiem piekāpās ar 16:4. Trešajā spēlē Talsu NSS/Krauzers trešā vieglā uzvara ar 15:1 pārspējot Cēsu „Lekrings” vienaudžus. Pēc šī posma komanda Talsu NSS/Krauzers ar 10 uzvarām 10 spēlēs ieņem pirmo vietu turnīrā. Prieks, ka pie rezultativitātes punktiem katrā spēlē tika 9 līdz 12 spēlētāji, kas parāda, ka šī nav viena spēlētāja komanda.

Sestdiena vakarā Latvijas čempionātā 2.līgā Talsu NSS/ADAX izbraukumā ar 8:5 uzvarēja FK Livonija florbolistus no Aizputes, veiksmīga spēle Markusam Plūdumam, kurš guva trīs vārtus un Deividam Barkovskim, kuram divi vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Svētdienas rītā uzņēmām Jāņa Jansona izveidoto florbola klubu „Rīgas raķetes” U16, U14 un U12 vecuma grupās. U16 grupā Talsu NSS/KEEL īsti nevarēja darboties uz 100%, jo vadošie spēlētāji vajadzēja pietaupīt Virslīgas mačam pret Rubeni, bet tas netraucēja uzņemties līderu lomu citiem spēlētājiem un izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 10:2- 4+0 Jānim Ragovskim, 2+1 Krišam Treimanim. Otrajā spēlē Talsu NSS/RROOOMM U14 vecuma grupā tikpat pārliecinoši tika galā ar „Rīgas raķetēm” 11:1 arī šeit rezultatīvākais Jānis Ragovskis 3+2, Pauls Renāts Šteinbergs 3+0, Viesturs Rubenis 1+2.

Bet vislielākais prieks par Talsu NSS/RROOOMM U12 komandu, kas pēcspēles soda metienos pēc Andreja Šķerberga metiena ar 4:3 uzveica savus pretiniekus. Prieks, jo komandas divas maiņas veido tie paši nepārspētie U10 grupas spēlētāji, kam cīnīties pret divus gadus vecākiem puišiem ir īpašs izaicinājums.

Pēc pusdienā cīņa devās Rubenes un Talsi/TRIOBET virslīgas komandas. Protams, neapšaubāms mača favorīts bija Rubenes florbolisti, kas šobrīd Virslīgas tabulā ieņem ceturto vietu, bet šajā spēlē galvenokārt pretiniekam jāpateicas savam vārtsargam Ārim Aldiņam, kurš rādīja brīnumus. Lai arī Talsi/TRIOBET metienu attiecībā bija priekšā 33 pret 29, spēles gala rezultāts par to neliecināja- 2:8. Talsi/TRIOBET rindās par mača labāko spēlētāju tika atzīts Daneks Balodis, kurš guva vienus vārtus un asistēja pirmo vārtu guvumam Haraldam Rozem, bet pretinieku komandā labākā spēlētāja gods vārtsargam Ārim Aldiņam, kurš atvairīja 31 no 33 mūsējo metieniem.

Svētdienas vakarā trešā spēle četru dienu laikā Latvijas čempionātā 1.līgā, kur Apelsīns/Talsi tikās ar LU/FS Masters. Pirmos vārtus savam onkulim Andrim Eglītim iemeta LU/FS Masters uzbrucējs Kristers Eglītis, kad vārtu priekšā nepieskatītu savu dēlu atstāja apelsīnu aizsargs Sandijs Eglītis (!). 20 sekundes vēlāk vēl viens vārtu guvums viesiem, kad Reinis Millers pēc Kristera Eglīša piespēles vēlreiz pārspēja Andri Eglīti. Pirmais periods noslēdzās 2:0 viesu labā, bet otrajā periodā vispirms Roberts Fārenhorsts atklāja rezultātu apelsīniem, bet pēc tam arī asistēja otrajam vārtu guvumam Artūram Pētersonam- 2:2. Trešā perioda sākumā Eglīšu duelī vēlreiz pārāks bija jaunākais panākot- 3:2 viesu labā. Perioda vidū rezultātu izlīdzināja Andis Švalkovskis- 3:3, bet uzvaras vārtus talsiniekiem guva Aigars Kalnozols ar metienu gandrīz no laukuma centra- 4:3. Apelsīns/Talsi gadu noslēdz kā 1.līgas Centra divīzijas uzvarētāji un pēc jaunā gada aizvadīs piecas spēles ar Vidzemes divīzijas komandām, kur būs jātiekas ar Rubenes un Lekrings rezerves komandām, kā arī Rēzeknes, Ādažu un Ogres vienībām. Savukārt individuālajā statistikā Sandijs Eglītis ar 38 rezultativitātes punktiem 1.līgā ieņem 1.vietu, bet viņam seko komandas biedrs Artūrs Pētersons ar 37 punktiem.

Arī nākamā nedēļa iesākās ar mačiem- Talsi ar četrām jaunatnes līgas komandām devās uz Bausku, kas ir izteikta mājas komanda un savu līdzjutēju priekšā vienmēr cīnās ar dubultu sparu.

Pirmajā spēlē negaidīti viegli tikām galā ar bijušo Latvijas izlases galveno treneri Normundu Gruncki un viņa trenēto Bauskas U12 komandu. Uguņoja Jānis Ieviņš gūstot 3 vārtus un izdarot vienu rezultatīvu piespēli, lielisks caurgājiens no savas aizvārtes līdz pretinieku vārtiem izdevās aizsargam Ralfam Tīfentālam, bet trešajā periodā pretinieku centieniem punktu pielika divi Andreja Šķerberga vārtu guvumi- 9:5.

Uzvara arī U14 grupā, bet diemžēl mačā nevarēja iztikt arī bez biezāka vārda, jo otrajā periodā no 2:1 mačs tika izlaists uz 4:5. Pēc sapurināšanas vārti vairs netika zaudēti un mačs uzvarēts ar 6:5. Visos sešos vārtu guvumos piedalījās Jānis Ragovskis, kuram 4 vārti un divas rezultatīvas piespēles.

U16 mačā komandas demonstrēja līdzvērtīgu sniegumu, bet pamazām izpaudās talsinieku pārsvars, 1:0 pēc pirmā perioda, 3:1 pēc otrā, bet visā mačā pārliecinoša uzvara ar 7:2. Hattrick ar 3+0 Jānim Ragovskim, 1+2 Reinim Jākobsonam, 1+1 Deividam Barkovskim, Krišam Treimanim un Tomam Krūzem. Vārtos lielisks Markuss Plūdums ar atvairītiem 25 no 27 metieniem.

U18 mačā favorīta statusā mājinieku komanda un arī gala rezultāts par labu mājiniekiem 4:3, bet viss varēja beigties daudz savādāk, ja vien būtu pratuši realizēt soda metienu un kaut vienu no vairākumiem, bet tā vietā divi zaudēti vārti spēlējot vairākumā. Par cīņas sparu jāuzteic visi spēlētāji, bet par teicam sniegumu vārtsargs Kristiāns Ķīlis, kurš atvairīja 28 no 32 pretinieku metieniem.

Aktīva florbolistiem arī Jaunā gada sagaidīšana-

27.decembrī 19:30 Talsu NSS/ADAX U18- KNSS

28.decembrī izbraukumā  19:30 Kurši- Talsi/TRIOBET

29.decembrī Mini floorball Cup Rīgā

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts