PIRMSSKOLNIEKU (VFS) GADA NOSLĒGUMA PASĀKUMS!

PIRMSSKOLNIEKU (VFS) GADA NOSLĒGUMA PASĀKUMS!

2 bilde vfs

Nemanot, kā skriešanas sacensībās, vasara straujiem soļiem tuvojas un drīz pavasaris jau paliks aiz muguras! Tas nozīmē, ka mūsu pašiem mazākajiem sportistiem (pirmsskolas vecuma bērniem, kuri trenējas pie N.Joničenko, K.Neimanes, S.Rodiņas un E.Priedes) mācību treniņu gads arī noslēgsies.

Tāpēc aicinām visus VFS mazos sportistus kopā ar saviem vecākiem 20.maijā plkst.17:30 – Kareivju ielā 7 lielajā zālē (“baltā māja”). 

Kopīgi atskatīsiemies uz aizvadīto gadu, baudīsim mums sarūpētu pārsteigumu un katrs bērns saņems apliecinājuma diplomu par sekmīgi apgūtu vispārējās fiziskās sagatavotības programmu 2014./2015.m.g. Talsu novada Sporta skolā!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts