“Pirmie starti vieglatlētikā” sacensības jaunajiem vieglatlētiem

“Pirmie starti vieglatlētikā” sacensības jaunajiem vieglatlētiem

Otrdien, 12. februārī Liepājas Olimpiskā centra manēžā notika programmas “Pirmie starti vieglatlētikā” sacensības. Programmas mērķis ir nodrošināt iespējas bērniem apgūt dažādas vieglatlētikas disciplīnas, piedaloties daudzcīņas sacensībās. Programmas mērķa auditorija šogad ir 2009. un 2010. gadā dzimušie zēni un meitenes. Tajās piedalījās arī Talsu novada Sporta skolas audzēkņi un treneri Rolands Štrobinders, Miks Oskerko un Agnese Palameika.

Trīscīņas sacensībās dalībniekiem bija jāveic 150 m skrējiens, jālec tāllēkšana no vietas un jāveic pildbumbas mešana uz priekšu. Par katru disciplīnu dalībnieks saņēma noteiktu punktu skaitu, kas ir līdzvērtīgs iegūtai vietai atsevišķā disciplīnā. Par 1.vietu – 1 punkts, par 2.vietu – 2 punkti, par 3.vietu – 3 punkti utt. Kopvērtējumā uzvarēja dalībnieks ar mazāko izcīnīto punktu summu. Sacensībās kopvērtējumā tika apbalvoti: 1.-6. vietu ieguvēji katrā vecuma grupā zēniem un meitenēm ar sacensību organizatoru un atbalstītāju sarūpētām balvām. Sacensību noslēgumā uz goda pjedestāla kāpa jaunie sportisti no LiepājasTalsiem un Olaines.

Talsu novada uzvarētāji:

 U-11 grupā zēniem

1.vietā Viks Viljams Donis (Talsi)

4.vietā Alekss Subočs ( Valdemārpils)

U-10 grupā zēniem

  1. vietā Endijs Vadonis ( Valdemārpils)

 U- 10 grupā meitenēm

4. vietā Emīlija Suboča ( Valdemārpils)

Sacensībās ar labiem rezultātiem vēl startēja Paula Zorģe, Marta Leinberga-Lemberga, Aleksandrs Gumeņuks, Kristaps Šulcs, Klāvs Gēgermanis, Edgars Beržinskis.

Paldies  “Latvijas Vieglatlētikas savienībai” ,  kura sadarbībā ar Liepājas Sporta spēļu skolu noorganizēja sacensības, kuras norisinājās draudzīgā atmosfērā.

https://athletics.lv/lv/article/3227/liepaja-veiksmigi-noslegusas-sacensibas-pirmie-starti-vieglatletika

Trenere A.Palameika un M.Oskerko

Foto no LVS mājaslapas

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts