Pieaugušo čempionāts Badmintonā TALSOS

Pieaugušo čempionāts Badmintonā TALSOS

Pieaugušo čempionāts Badmintonā Talsos 12.aprīlī.Kā jau katru gadu, aprīlī rīkojam Talsu novada pieaugušo čempionātu Badmintonā, uzaicinot arī citu Klubu sportistus. Arī šoreiz pie mums ieradās divi augsta līmeņa sportisti  no Rīgas. Šoreiz sasniegtie rezultāti un vietu sadalījums:

VĪRIEŠU VIENSPĒLĒS  MS   no 20 sportistiem  1.VIETU izcīnīja Rīgas Sportists  MĀRIS  DRAVNIEKS,  2.v. RIHARDS  PRIEDOLS,  3.v. KASPARS  VALBERGS,  4.v. Raivis Reinfelds, 5.v.Andris Raivis Verners, 6.v.Raimonds Urtāns  (Rīga) , 7.v. Dmitrijs  Amosovs, 8.v. Kristians Priedols, 9.v. Renārs  Krastiņš, 10.v. Annija Kuzma,  11.v. Artis Einštāls,  12.v. Jēkabs  Akermanis,  13.v. Kristaps Vārna,  14.v. Māris Nagobads,  15.v. Elvijs Raudis, 16.v. Henriks  Apsītis, 17.v. Filips  Ēcis, 18.v. Dans Daniels Bisenieks, 19.v.Dāvis Lēvalds,  20.v.Sandis Šprunks.

SIEVIEŠU VIENSPĒLĒS  WS   1.vietā  ANNIJA KUZMA, 2.vietā  KRISTIANA MIRECKA,  3.vietā  IEVA ABIGAILA VALGELINA.       SIEVIEŠU DUBULTSPĒLĒS  WD  1.vietā  ANNIJA KUZMA un KRISTIANA MIRECKA,  2.vietā  ILZE ĀBOLIŅA  un IEVA  ABIGAILA VALGELINA.    JAUKTAJĀS  DUBULTSPĒLĒS   MiX   1.vietā  KASPARS  VALBERGS  un  ANNIJA KUZMA,   2.vietā    RAIVIS  REINFELDS  un  KRISTIANA  MIRECKA ,  3.vietā  KRISTAPS  VĀRNA  un  IEVA ABIGAILA VALGELINA.

 

Nākamās izbraukuma sacensības Rīgā Olimpiskajā Centrā 26.04.2014.g.

Nākamās sacensības Talsos  novada jauniešu čempionāts  03.05.2014.g.

 

Ar cieņu Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris J. Pētersons.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts