“Pavasara krosa stafetes” Vandzenē

“Pavasara krosa stafetes” Vandzenē

Š.g. 19.aprīlī, Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes ietvaros, Vandzenē notika ikgadējās pavasara krosa stafetes 5 vecuma grupās. Saulainajā trešdienā visus laipni sagaidīja Vandzenes pamatskolas sporta skolotāja Linda Jansone ar savu komandu. Vandzenes skolas bērni bija sagatavojuši uzmundrinošu priekšnesumu stafešu dalībniekiem. Bija tradicionālā atklāšanas parāde un Vandzenes pamatskolas direktores Janas Jaņpēteres uzruna.

Kā pirmie stafetes atklāja 1998.-2000.g.dz. jaunieši. Zēnu grupā 1.vietu izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši (Rūdis Laizāns, Rūdis Šnēbergs, Artūrs Silgals); 2.vietu izcīnīja Talsu 2.vidusskolas jaunieši (Bruno Goldbergs, Roberts Jekabovičš, Kārlis Paegle); 3.vietu izcīnīja Valdemārpils vidusskolas komanda (Valters Kasjaņenko, Salvis Koloda un Mārtiņš Kalnmalis); 4. vieta Rojas vidusskolas komandai, bet 5.vietā Dundagas vidusskolas komanda. Meitenēm 1.vietu izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas jaunietes (Paula Strādniece, Ramona Jekaboviča un Laura Brāle); 2.vietu izcīnīja Dundagas vidusskolas komanda (Evelīna Ķiršakmene, Una Kumerdanka, Māra Sila); 3.vietu izcīnīja Talsu 2.vidusskolas komanda (Evita Pētersone, Alise Erdmane, Anete Pozņaka), 4.vietā – Rojas vidusskolas komanda. Komandu kopvērtējumā 1.vieta un kauss  Talsu Valsts Ģimnāzijai, 2.vieta -Talsu 2.vidusskolai, 3.vieta – Dundagas vidusskolai, 4.vieta – Rojas vidusskolai, 5.vieta Valdemārpils vidusskolai.

Jaunākajā grupā, 2007.g.dz un jaunāki, zēnu grupā 1.vietu izcīnīja Sabiles vidusskolas zēni (Dilans Prātiņš, Gabriels Staņkevičs, Rinalds Laukšteins); 2.vieta Valdemārpils vidusskolas komandai (Kārlis Feldmanis, Eduards Silgals, Regnārs Lasmanis); 3.vietu izcīnīja Vandzenes pamatskolas zēni (Eduards Lāže, Matīss Dobrājs, Ričards Urķis); 4.vieta – Talsu 2.vidusskolai, 5.vieta Dundagas vidusskolas zēniem, 6.vieta Rojas vidusskolai, 7.vieta Talsu pamatskolas II komandai, 8.vieta Talsu pamatskolas I komandai, 9.vieta Lībagu sākumskolai, 10.vieta Pūņu pamatskolas zēniem. Meiteņu grupā 1.vietu izcīnīja Talsu 2.vidusskolas meitenes (Kerija Vilsone, Patrīcija Kukite, Ance Āboliņa); 2.vieta Talsu pamatskolas I komandai (Anna Bērze, Ance Volanska, Šarlote Hohlova); 3.vieta Lībagu sākumskolas meitenēm (Samanta Bērziņa, Gerda Kalniete, Annija Zariņa); 4.vietā – Vandzenes pamatskola, 5.vietā Rojas vidusskolas komanda, 6.vietā Sabiles vidusskola, 7.vietā Talsu pamatskolas II komanda. Komandu kopvērtējumā šajā grupā 1.vietu un kausu izcīnīja Talsu 2.vidusskola, 2.vieta Sabiles vidusskolai, 3.vieta Vandzenes pamatskolai, 4.vieta Talsu pamatskolas I komandai, 5.vieta Rojas vidusskolai, 6. vieta Lībagu sākumskolai, 7.vieta Talsu pamatskolas II komandai, 8.vieta Valdemārpils vidusskolai, 9.vieta Dundagas vidusskolai, 10.vieta Pūņu pamatskolas komandai.

2005.-2006.g.dz. zēnu grupā 1.vietu no 13 komandām izcīnīja Talsu 2.vidusskolas zēni (Valters Niedrājs, Rainers Balodis, Matīss Pucens), 2.vieta Pastendes pamatskolas zēniem(Aleksis Samcēvičs, Rinalds Alksnis, Kristiāns Kārlsbergs), 3.vieta Valdemārpils vidusskolas komandai (Ralfs Šmits, Deniss Kristiāns Jaunkalns, Austris Leja), 4.vietā Sabiles vidusskola, 5.vietā Rojas vidusskola, 6.vieta Laidzes pamatskolai, 7.vieta Dundagas vidusskolai, 8.vieta Vandzenes pamatskolai, 9.vieta Virbu pamatskolas komandai, 10.vieta Dursupes pamatskolai, 11.vieta Talsu pamatskolai, 12.vieta Lībagu sākumskolai, 13.vieta Pūņu pamatskolas komandai. Meitenēm 1.vietu izcīnīja Rojas vidusskolas meitenes (Tīna Bernāne, Zelda Cielava, Paula Fjodorova); 2.vietu izcīnīja Talsu pamatskolas meitenes (Emīlija Prihodjko, Vanesa Kučere, Marta Grīnerte); 3.vieta – Talsu 2.vidusskolai (Amanda Dinsberga, Emīlija Oša, Patrīcija Jansone). 4.vietā Vandzenes pamatskola, 5.vietā Sabiles vidusskola, 6.vietā Lībagu sākumskola, 7.vietā Dursupes pamatskola, 8.vietā Valdemārpils vidusskola, 9.vietā Pūņu pamatskola. Komandu kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja Talsu 2.vidusskola; 2.vietā- Rojas vidusskola, 3.vietā Sabiles vidusskola, 4.vietā Valdemārpils vidusskola, 5.vietā Vandzenes pamatskola, 6.vietā Talsu pamatskola, 7.vietā Dursupes pamatskola, 8.vietā Lībagu sākumskola, 9.vietā Pūņu pamatskola, 10.vietā Pastendes pamatskola, 11.vietā Dundagas vidusskola, 12.vietā Virbu pamatskola.

2003.-2004.g.dz. zēnu grupā 1.vietu izcīnīja Talsu pamatskolas zēni (Aivis Ļutjanskis, Ričards Jansons, Daniels Ziemelis), 2.vieta Valdemārpils vidusskolas komandai ( Kapars Krišs Pauls, Guntis Eberhards, Ralfs Jagmins), 3.vietu izcīnīja Dursupes pamatskola (Armands Kauliņš, Kristers Ķezberis, Gatis Kristians Kučers), 4.vieta Vandzenes pamatskolai, 5.vieta Pastendes pamatskolai, 6.vieta Dundagas vidusskolai, 7.vieta Rojas vidusskolai, 8.vieta Virbu pamatskolai. Meitenēm 1.vietu izcīnīja Rojas vidusskolas meitenes ( Talita Zārda, Enija Mitenberga, Kerija Kronberga), 2.vietu izcīnīja 2.vidusskolas meitenes (Laura Murauska, Ramona Ribakova, Annija Augšpule) 3.vietu izcīnīja Talsu pamatskolas meitenes (Laura Zelmene, Līna Grīnerte, Samanta Rimoviča), 4.vieta Valdemārpils vidusskolai, 5.vieta Virbu pamatskolai, 6.vieta Kolkas pamatskolai, 7.vieta Dundagas vidusskolai, 8.vieta Pastendes pamatskolai, 9.vieta Vandzenes pamatskolai. Komandu kopvērtējumā šajā grupā 1.vietu izcīnīja Talsu pamatskola, 2.vieta Valdemārpils vidusskolai, 3.vieta Rojas vidusskolai, 4.vieta Vandzenes pamatskolai, dalītā 5.- 6. vieta Virbu pamatskolai un Pastendes pamatskolai, 7.vieta Dundagas vidusskolai, 8.vieta Talsu 2.vidusskolai, 9.vieta Dursupes pamatskolai, 10.vieta Kolkas pamatskolai.

2001.-2002.g.dz. zēnu grupā 1.vietu izcīnīja Talsu 2.vidusskolas komanda (Intars Barčevskis, Pēteris Laursons, Renārs Birkentāls), 2.vieta Dursupes pamatskolas komanda (Pēteris Tērvids, Justs Rumbergs, Linārs Tīrums), 3.vietu izcīnīja Valdemārpils vidusskolas komanda (Edijs Jansons, Kvins Eizenbergs, Miks Indriksons) 4.vieta Dundagas vidusskolas komandai, 5.vieta Talsu pamatskolai, 6.vieta Virbu pamatskolai, 7.vieta Vandzenes pamatskolai. Meiteņu grupaā 1.vietu izcīnīja Dundagas vidusskolas meitenes ( Kristīne Bumbiere, Alise Ceple, Alise Dozberga), 2.vieta Talsu 2.vidusskolas meitenēm (Beātei Gobai, Patrīcijai Briedei, Alisei Erdmanei) 3.vieta Talsu pamatskolas meitenēm (Katrīnai Zidilskai, Lainei Bārzdelei, Natālijai Jurānei) 4.vieta Virbu pamatskolai, 5.vieta Rojas vidusskolai, 6.vieta Vandzenes pamatskolai. Komandu kopvērtējumā šajā grupā 1.vietu un kausu izcīnīja Talsu 2.vidusskola, 2.vieta Dundagas vidusskolai, 3.vieta Talsu pamatskolai, 4.vieta Virbu pamatskolai, 5.vieta Vandzenes pamatskolai, 6.vieta Dursupes pamatskolai, 7.vieta Valdemārpils vidusskolai, 8.vieta Rojas vidusskolai.

Pavasara kross aizvadīts ļoti veiksmīgi. Kopā piedalījās 236 dalībnieki no 16 Talsu novada, Rojas novada un Dundagas novada skolām.

Paldies Latvijas Sporta Federāciju padomei par skaistajām medaļām, kausiem un diplomiem.

Linda Bresme

Talsu novada Sporta skolas

direktora vietniece izglītības jomā

Rezultāti:

KROSA STAFETES 19.04.2017. REZULTĀTI

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts