Pašiem mazākajiem basketbolistiem – pirmā spēle mūžā!

Pašiem mazākajiem basketbolistiem – pirmā spēle mūžā!

Svētdien, 15. februārī, liela diena bija pašiem mazākajiem basketbolistiem jeb  jaunākajai grupai. Jo svētdien tika aizvadīta pārbaudes spēle ar vienaudžiem no Kandavas, kuriem arī šī spēle bija pirmās sacensības.

16 mazie talsinieki uz spēli bija ieradušies kopā ar vecākiem, lai tie palīdzētu remdēt pirmsspēles drudzi, un galvenais – kārtīgi atbalstīt.

Pims pašas spēles tika izskrietas stafetes, lai pirms spēels sākuma iesildītos cīņas apstākļos, un šinī pirmsspēles vingrinājumā pārāki bija Talsu jaunie sportisti, kas noteikti viņiem deva papildus enerģiju un dzinuli spēlei.

Jāpiebilst, ka spēle nenoritēja pēc standarta basketbola spēles laika, jo spēlētāju daudz, un lai visi izspēlētos, ar laiku tika mazliet eksperimentēts. Emocijām bagātā basketbola cīņā, tāpāt, kā stafetēs pie uzvaras arī tika mūsu sporta skolas bērni. Gala rezultāts 32:20.

Tomēr kandavniekiem tiks dota iespēja revanšēties, jo drīzumā plānota vēlviena tikšanās reize, tikai šoreiz jau Kandavā. Tiesa, precīzs datums vēl nav zināms, bet skaidrs, ka spēle būs!

Varam tikai novēlēt sportistiem arī turpmāk uzvaras un motivāciju trenēties un attīstīties.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts